Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obaly na karty

Používate niekto obaly na karty? Ak áno tak aké a kde ste ich kúpili? Ste s nimi spokojní?
23.9.2013 18:47:43

ultra pro
http://www.svet-deskovych-her.cz/produkty/1107/obaly-na-karty-ultra-pro-2-5-8

máte s těmito obaly zkušenost? Jsou dost levný, což je dobrý, ale jestli to není zároveň i blbý :-D

18.11.2014 15:26:03

Porovnání ultra-fitů
Pořídil jsem Ultrafity od MayDay - viz komentar od "VitekS"
Předtím jsem používal ultrafity od Ultra-Pro.

Rychlý závěr: MayDay jsou opravdu o cca 1mm vyssi, takze je karta chranena i shora (UltraPro vicemene licuje s horni hranou karty).
MayDay jsou kapku volnejsi, karta tam zapluje sama, UltraPro jsou tesnejsi, pri zasouvani musite karte pomoci, ale neni to nic co by ji melo vadit.

Suma Sumarum je mi sympatictejsi ten 1mm navic u MayDay.

18.11.2014 16:13:23

Ultra pro
Já Ultra pro používám a přijdou mi v pohodě, ale je pravda, že to je možná tím, že mi chybí srovnání. Na turnaje jsem si pořídil FFG obaly, který jsou samo sebou mnohem pevnější a kvalitnější, ale jsou hodně drahé a rozhodně se do toho nedá obalit celá hra.

Chci mít obalené úplně všechno, rozhodně karty nepřebaluju mezi hrama, takže výhoda Ultra Pro je ta, že jsou opravdu laciné. Počet karet je v řádu tisíců (LotR, Game of thrones, karty do Arkhamu) a tady je ta cena prostě znát.

Pokud bys chtěl něco kvalitnějšího, možná by byl rozumnej kompromis obalit lepšími obaly hráčské karty, které se používají častěji, a levnější variantu vzít na encounter karty.

18.11.2014 20:11:55

obaly
Ja osobne používam na hráčsky deck Ultra Pro Matte, sú v pohode, aj Dragon Shieldy sú v pohode obaly, tie používam na iné karty. A na questové karty používam tie lacné ultra pro, u nás na Slovensku stoja 1 EUR 100 ks, a sú mäkké, a balíček sa na seba trochu lepí, občas nejaká karta výjde z obalu, po dlhšej dobe sú obaly trochu zvlnené, ale napríklad ani jeden obal sa mi ešte nepoškodil, neroztrhal, takže som s nimi spokojný, dlhú dobu som ich používal aj na hráčsky deck. A napríklad u nás na Slovensku sú Ultra Pro aj za 2 EUR 100 ks, tie by mali byť trochu pevnejšie, ale tiež sú mäkké:) ale asi sú pevnejšie ako tie za 1 EUR. Mám jeden balík aj tých obalov za 2 EUR, ale osobne nejaký rozdiel nevidím, možno len trošičku sú asi tvrdšie:)

19.11.2014 08:57:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Obaly
A jsou ty obaly vůbec k něčemu dobrý?

10.1.2015 00:53:40

obaly
Tak rozhodně k tomu, aby karty vydržely a neopotřebovávaly se. Popravdě vypadají odolně, nicméně mě ani nenapadlo, že bych je hrál bez obalů, chci to mít pokud možno trvale v perfektním stavu. Podle mýho se na nich zákonitě musí projevit zub času, ale je otázka nakolik ti to vadí. Mně by to vadilo dost.

10.1.2015 22:20:33

Vybíráme z Bazaru

Summoner Wars: Základní sada
Summoner Wars: Základní sada
Akt. cena: 6 Kč
Končí za: 19 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas