Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Koniec hry

Počas streamu FFG s Andrew Navaro bol oznamený koniec hry Lord of the Rings LCG. Sám som video nevidel, ale čerpám z postu na fcb od Iana z blogu Tales from the Cards.

News from the FFG stream with Andrew Navaro:

* The "current iteration" of the game will end in mid-2020.
* There is not a second edition planned.
* After a break, there will be some type of new content for the game.

Odkaz na video: https://www.twitch.tv/videos/474594107
31.8.2019 12:41:14 | Upraveno autorem (porovnej)

To jsem slyšet nechtěl
A tím je zodpovězena otázka, jakých dalších rozšíření se v češtině dočkáme. =( Tak teď si rychle pořídit sagu v angličtině.
_____________
aka WantonDuke

31.8.2019 12:45:27

Divný
Před dvěma týdny byl v produkčním plánu FFG revised core set na podzim 2019. Takže zrevidujou core set a ukončí hru? A ten core set potřebujeme, protože je skoro vyprodaný a pořád se dobře prodává a hlavně máme sklad plný rozšíření.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

31.8.2019 12:55:06

Michal-BF
A revised core set má být ještě něco jiného než ta úprava core setu s menšími počítadly v menší krabici a přepsanými pravidly co už dělají asi rok?

Jinak jsem za to i rád, udržovat dvě lcg (Arkham, LOTR) je trošku náročnější, k LOTR toho vyšlo dost a to vynechávám nightmare packy a ta poslední rozšíření s možností tvorby vlastních scénářů.

31.8.2019 22:22:37

konec
Se dalo čekat, když vyjde v říjnu Marvel, tak nějaké LCG muselo skončit.

1.9.2019 08:21:51

Froggery
Popravdě, neznám odpověď, poslední rok získávám k LOTRovi dost protichůdné informace.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

1.9.2019 11:45:36

pokracovani=konec?
Ja bych mozna tak rychle neskakal po terminu "konec hry", kdyz Navaro jednim dechem hned pridal, ze po kratke pauze bude vychazet dalsi produkt. Hlavne kdyz pak ve videu nasleduje docela zajimava diskuse o formatu LCG jako celku a potrebe s nim experimentovat. Takze ja bych spis cekal konec formatu deluxe+6AP a nahrazeni ho necim jinym. I Caleb Grace mluvil o experimentech s nejakym formatem kampane. Pokusy jsou dobre videt u AH LCG, nebo u planovanym packu a kampane noveho Marvelu.
Ale mozna jsem jen naivni fanda hry :-)

1.9.2019 12:33:25

Lipča
Jj co jsem na to pak koukal, tak to spíš vypadá, že si dají pauzu a připraví trochu jiný formát prodeje, trošku jsem se divil, že by to ukončily před příchodem seriálu, který zájem o LOTR asi zas oživí.

1.9.2019 14:27:02

Vlastně dobrá zpráva
Je super, že víme, že neplanují druhou edici, to by znamenalo konec dosavadní hry.

Pauza na vymýšlení nového obsahu by asi byla třeba. Koukal jsem, že ty novější expanze už nemají takový úspěch, tedy tak velký ohlas od fanoušků, asi už se všichni vyčerpali :-)

3.9.2019 07:20:03

konec hry?
Poslouchal jsem ten rozhovor a rozhodne to nevyznelo tak, ze planuji konec.
Rekl, ze maji naplanovane veci do poloviny 2020, potom bude trochu pauza a potom prijdou s necim novym pro tuto hru.

Ale v podstate oznamil konec jine LCG ...

3.9.2019 09:45:47

konec ani omylem
Jedine co tam rekl, ze v pulce roku 2020 si daji pauzu a pak chystaji novy obsah pro hru. Podle toho co tam rikal o jinych LCG, to vypada spis na rozvolneni vydavani dalsich expanzi, ale rozhodne ne konec

4.9.2019 11:31:56

Vybíráme z Bazaru

The Cost
The Cost
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas