Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jde ještě někde koupit?

Dá se ještě někde koupit nějaké rozšíření?

24.12.2023 16:46:03

Dá, záleží jestli to chceš česky/anglicky a starý/revidovaný model (vše je kompatibilní se vším, akorát starý/nový model se karetně překrývají).

Starý model (velké “deluxe” krabice plus malé rozšiřující balíčky, deluxe krabice jsou potřeba, aby šly malé balíčky hrát) opravdu prakticky není k dostání, něco málo ještě je na Černém Rytíři / svet-her.cz, ale člověk tam nikdy nekoupí komplet celý cyklus.

Z revidovaného modelu se dá sehnat všechno. V češtině krom core setu vyšly ještě sága rozšíření Společenstvo Prstenu a Dvě věže. Návrat Krále se dá očekávat na podzim příštího roku.

V angličtině je nabídka bohatší 

  • také se dají koupit ságy, Fellowship of the Ring a Two Towers
  • starter decky Dwarves of Durin, Elves of Lorien, Defenders of Gondor a Riders of Rohan (předpřipravné balíky pouze s hráčskými kartami)
  • Dark of Mirkwood (dva dodatečné questy vhodné pro začátečníky, dají se hrát spolu se základní krabicí jako kampaň) 
  • Angmar Awakened Hero expansion (hráčské karty) a Angmar Awakened Campaign expansion (questy) - přebalený 5. cyklus z původního modelu, tyto dva produkty tedy nahrazují deluxe Lost Realm a 6 souvisejících malých balíčků
  • Dream-chaser Hero expansion (hráčské karty) a Dream-chaser Campaign expansion (questy) - přebalený 6. cyklus z původního modelu, tyto dva produkty tedy nahrazují deluxe Grey Havens a 6 souvisejících malých balíčků.

Všechno by stále mělo být k dispozici na českých/slovenských eshopech (znovu svet-her.cz, pak svet-deskovych-her.cz, tlamagames, ihrysko.sk, …).

Přehled všeho, co kdy vyšlo anglicky: https://hallofbeorn.com/LotR/Products

29.12.2023 22:31:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Neměl by náhodou někdo doma navíc jednu krabici starého anglického základu? Buď odkoupím, nebo vyměním za českou krabici, co mám navíc.

(sháním anglické karty z core, abych nemusel při hraní anglických rozšíření kombinovat karty s českým základem)

12.2.2024 13:01:41

Ahoj, já mám doma v ENG jen 1 nightmare pack, pokud by byl zájem. 

Jo a pak už jen 6 CZE malých balíčků rozšíření pro Dědicové Númeronu. To taky půjde z domu.

12.2.2024 14:51:27

MN

Mám,

poslal jsem SZ.

12.2.2024 21:50:24

Vybíráme z Bazaru

Splašené obvody
Splašené obvody
Akt. cena: 205 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas