Ostrov Skye: Jak se náčelník stal králem

xxxxxxxxoo hodnoceno 162x (Seznam vlastníků)

Ostrov Skye: Jak se náčelník stal králem - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Novověk
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Alexander Pfister
Andreas Pelikan
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česky

Albi vydá tuto dost zajímavou hru česky! Osobně se mi dost líbí. Doporučuje 10 z 10 odpůrců Carcassonne ;-)
18.4.2017 12:54:09

.
jsem kacíř, můžu Carcassonne i tohle :) Ale Albi jde s křížkem po funuse, čekal jsem rok, pak jsem koupil a teprve po dalším půlroce to bude česky ;) Přitom ideální elegantní, jednoduchá, graficky moc pěkná hra.

18.4.2017 13:26:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Zvlastni.
No taky uz mam koupeno, navic nechapu tah vydat hru jazykove nezavislou a navic po takove dobe od jejiho uvedeni. Snad se mylim a bude se dobre prodavat.

18.4.2017 13:33:26

asi bude
je to hra co rád doporučím.

18.4.2017 16:24:47

hm
Ano, ta hra je super, ale nevím extra důvod dělat češtinu, obzvlášť když jsou zde pravidla je stažení. Jediný rozdíl bude v tom, že pravidla budou na hezkém, lesklém papíru. Pokud jsem neangličtinář, tak bych rozhodně nečekal na české vydání...takže tohle je taková "bezpracná" lokalizace.

18.4.2017 17:04:42

Potřebnost lokalizace
Lokalizace je víceméně bezpracná, s tím souhlasím. Důvod, proč tu lokalizaci udělat, je asi takový, že "běžný spotřebitel" (ve svém okolí pár takových lidí mám) radši sáhne po krabici, která je česky, než po jiné. Bez ohledu na to, jak moc ta hra je kvalitní.

19.4.2017 10:02:09

lokalizace
Navíc hru mnohem snadněji sežene. Ne každý navštěvuje tento web a ne každý nakupuje online. Ta pasivní komunita nebude úplně malá. Spousta lidí je navíc zvyklá vybírat až v obchodě... a tam většinou narazíte jen na lokalizované kousky (samozřejmě s výjimkami).

19.4.2017 20:01:26

Vybíráme z Bazaru

Legendary: Guardians of the Galaxy
Legendary: Guardians of the Galaxy
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas