Nevyzpytatelní

xxxxxxxxoo hodnoceno 65x (Seznam vlastníků)

Nevyzpytatelní - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, intriky, RPG
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Tony Fanchi
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra bez hybrida?

Zkoušeli jste někdo hrát hru bez hybrida, prostě jako čistou kooperativu? Lze to? Zatím jsem hru nehrál, ale po přečtení pravidel mi přijde, že by to mohlo fungovat, možná s nějakými úpravami počátečních statistik…

26.5.2022 07:56:37

Tak ono to půjde, ale bude to jako lízat zmrzlinu přes sklo… Ta hra je na tom postavená a bral bych to pouze jako způsob naučení a osvojení pravidel. Úplně nevidím důvod, proč když chcete hrát plně koop, proč nevybrat jinou hru…

26.5.2022 08:32:55

No, proto, ze Eldritch Horror, Arkham Horror 2nd, Arkham Horror: LCG, Mansions of Madness i Final Hour se uz trochu ohraly, stejne jako Shadows of Brimsone nebo Machina Arcana. Arkham horror 3rd se mi pro zmenu nelibi, podobne jako Elder sign. 

Lezi ted prede mnou Nevyzpytatelni a The Everrain, ale to druhe vypada jako na dost dlouhe lokte…

Jeste tedy uvazuju o Death may die, ale to taky vypada nikoli na oddechovku na sobotni odpoledne. Z tohoto vypadaji ti Nevyzpytatelni nejvic jako neco, co se da proste rozlozit a hrat - ale mechanismus zradce je vosajstlich a ne pokazde na to ma clovek naladu.

26.5.2022 15:41:12

Plus tedy pokud tady ctu, ze lide vyhravaji tak ve 20 % pripadu, tak mi pripada, ze i bez hybridu by to nemusela byt uplna brnkacna…

26.5.2022 15:42:20

Hele, jednou se nám stalo u Battlestar Galacticy, že kamarád omylem rozdal při hře balíček, ve kterém nebyl žádný Cylon (v Nevyzpytatelných Hybrid). Byla to parádní hra plná paranoie, protože všichni se chovali až podezřele hodně. A udržovalo nás to v napětí až do samotného konce hry. 

Dovedu si to představit jako kooperačku a hrát bez hybrida, ale tím ta hra ztratí opravdu 90% přitažlivosti a bude to doat mechanický.

26.5.2022 20:55:22

Vybíráme z Bazaru

Reichbusters - KS komplet + obaly
Reichbusters - KS komplet + obaly
Akt. cena: 4999 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas