nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Neuroshima Hex! Babel13

Rozšíření pro hru: Neuroshima Hex!
Neuroshima Hex! - Duel
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: IELLO
Portal Games
Z-Man Games
Autoři: Michał Oracz
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Zmutovaná brazilská džungle začíná požírat většinu amerického kontinetu. Posledení přeživší nukleárního kataklisma, které způsobila válečná umělá intelegence "Moloch", z města New York se schromáždili okolo tamní vojenské základny. Začínají přípravy na boj s přebujelou vegetací a obřímy červy Neojungle, která mutací způsobenou radiací získala kolektivní vědomí.

 

Babel 13! je první větší oficiální rozšíření hry Neuroshima Hex!. Přidává do hry dvě nové armády:

  • Neojungle je armáda s čistě útočnou silou nablízko, která je závislá na propojování jednotek do řetezů nebo shluků. Díky tomu si totiž jednotky předávají různé bonusy. Také má možnost otrávit nepřátelskou jednotku, která pak pomalu umírá (ztrácí postupně životy).
  • New York Defenders se orientují hodně na boj na dálku a na obranné vedení boje. Používá několika nových herních mechanik jako je například ostřelování (sniping) a špehování (spying). Díky tomu, že v okolí svého velitelství mají o život více jedná se o hodně statickou armádu.

Dále toto rozšíření přidává možnost modifikovat válečnou zónu pomocí teréních překryvů a nakonec žetony na vylepšení jednotek (bonusové životy, útoky, možnost pohybu atd.)

Autor: panchy

Další názvy této společenské hry