Neuroshima Hex!

xxxxxxxxoo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Neuroshima Hex! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Portal Games
Autoři: Michał Oracz
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Moduly

Co se stane v případě, že mám jednotku se schopností střeleckého útoku v jednom směru a přidám k ní modul důstojníka (působícího ve třech směrech)? Zvýší pouze sílu střeleckého útoku v jednom směru, co mám, anebo zvýší sílu střeleckého útoku a mohu se svojí jednotkou střílet ve třech směrech, na které ukazuje důstojník???
24.5.2011 11:24:42

aha...
modul důstojníka, který "působí ve třech směrech" znamená, že tento lze "připojit" v těchto směrech k jednotce, ne?

24.5.2011 11:41:58

důstojník
může být připojen(obklopen) až ke 3 jednotkám zároveň,kterým potom zvyšuje damage.

24.5.2011 11:48:24

pol

střelecký důstojník
tomu střelci zvýší střelbu o 1 damage a stejně tak každému dalšímu střelci, který bude připojený k některému ze zbývajících ramen (důstojníka). určitě nezvyšuje směry střelby (to by bylo mmch. dost chaotické).

23.10.2013 08:05:29

Použitie Medikov
Chcel by som sa opýtať ,v pravidlách sa spíše, že ak je jednotka pripojená k modulu medik ,ku ktorému je pripojený ďalší medik ale moduly nie sú vzájomne prepojené tak po zásahu jednotky pohlcuje poškodenie práve ten druhý medik ktorý vlastne nie je pripojený ani k jednotke a nie je pripojený ani k Medikovi ktorý je s jednotkou spojený. Nejak mi to nedáva zmysel. Neviem či som si niečo zle vysvetlil.

26.11.2014 14:19:40

Medikové
Podle mě to je docela logické. Jednotku zachrání 1. medik a měl by se odstranit. 1. medika ale zachrání 2. medik, 1. medik tak zůstává ve hře a odstraněn je 2. medik.

26.11.2014 14:28:49

2. medik je připojený
k 1. medikovi / resp. 1. medik je k němu připojen/, jen nejsou propojeni.

26.11.2014 14:34:55

Aha jasné :-)
Už to chápem ,ten medik je pripojený ale nie sú prepojený ,niečo ako jednosmerná ulica. Ešte by som sa opýtal na brnenie. Brnenie dokáže pohltiť jeden výstrel od všetkých streleckých útokov. Teda ak by stáli dvaja strelci za sebou na jednej osy a vystrelia naraz v jednej fáze tak to brnenie pohltí, ale ak by jeden strelec vystrelil dva krát tak jednotka dostane jeden zásah správne?

26.11.2014 14:59:33 | Upraveno autorem (porovnej)

...
ad medici - pochopil jsi to správně :-)

ad brnění - "brnění snižuje Sílu protivníkova Střeleckého útoku o 1 (a chrání před všemi střeleckými útoky se Silou 1)" - což znamená, že jsi to opět pochopil správně.

26.11.2014 16:18:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Stezky slávy + Werwölfe + karty Mimoni (10 her)
Stezky slávy + Werwölfe + karty Mimoni (10 her)
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas