Neuroshima Hex!

xxxxxxxxoo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Neuroshima Hex! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Portal Games
Autoři: Michał Oracz
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra 3 hráčů (Neuroshima hex 3.0)

Ahoj,
chtěl bych se zeptat na hru 3 hráčů. Máte někdo nějaké zkušenosti? Na youtube někdo říkal, že je varianta 1vs2 dobrá. Zkoušel někdo? Pokud ano, potřeboval bych poradit ohledně přípravy jelikož anglicky neumím a překladač není nic moc. Chápu to takto:

Příprava hry: každý hráč si vybere jeden národ. Všichni umístí na herní desku svou základnu. Hráč samotář si nastaví životy své základny na 20. Oba protihráči si nastaví životy svých základen na 13.

Začátek hry: samotář táhne 1 žeton který může umístit, odhodit, ponechat. Hráč A táhne 2 žetony (umístit, zahodit, ponechat). Samotář táhne 3 žetony (umístit, zahodit, ponechat) a poté se hraje již normálně počínaje hráčem B který na začátku hry vlastně nehrál.
Hráči se střídají následovně: samotář, poté protihráč A, poté opět samotář, dále protihráč B atd.

Je to takhle správně?

Na BGG jsem ještě něco četl ohledně deathmatche 3 hráčů. Hraje se jako obvykle s tím, že se mění bodování na konci hry. Myslím že tomu říkali vampire varianta. Něco takového:
Na konci hry je vítězem hráč, který má nejvíce udělených poškození protihráčům ve své nejnižší barvě.

Znáte někdo tuhle variantu? Popřípadě mohl by mi to někdo blíže vysvětlit?

Díky za váš čas.

30.7.2018 18:31:12

Casualties
Ano je to jak píšeš.. ten začátek 3 hráčů.

Deathmatch se počítá opačně .. Všichni mají základnu na 0 a počítá se kdo první udělí 20 zásahů jiným základnám nebo je konec když dojdou žetony. Pak se počítá kdo dál nejvíc.

Osobně preferuji hru ve dvou. Dle mě je to hra pro dva. Hrál jsem to několikrát ve 4 týmově a není to ono. Rychle se to zahustí. Bavilo mě to ale ve 2 je ve 2.

Ve třech se mi zdá varianta Deathmach zábavnějśí než týmovka 2 na 1. Ve třech jsem nikdy ale nehrál.

30.7.2018 22:30:21

hrál jsem ve 3
Každý proti každýmu a taky funguje.
HRASoprodejce

31.7.2018 17:01:05

Vybíráme z Bazaru

Zima Mrtvých: Cesty osudu
Zima Mrtvých: Cesty osudu
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas