Netrunner - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 1996
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

První dojmy

Díky náhodě a hlavně Jedimu :-) jsem se dostal k téhle naprosto výborné CCG. Po prvních hrách jsem uchvácen, cyberpunkvé téma výborně zpracováno, geniální asymetrický herní systém. V mém pomyslném žebříčku sběratelských karetek bojuje o první místo s WH: I. Máte zkušenosti?
18.5.2010 12:02:31

vase oblibene icebreakery?
pokud pominu lahudky typu rent-i-con, tak zatim pro wall corrosion a vaham nad nejakou noisy alternativou, pro code gate skeleton passkeys a pro sentry to vychazi na loony goon (pokud se neobjevi nejaky ten matador)

28.8.2011 22:58:57

velikost baliku
na kolik karet hrajete? vcera jsem zkousel 60 misto 45 a korporaci to docela prospelo

3.9.2011 07:52:23

nejaky oblibeny format?
mate nejaky oblibeny format? sealed se pocitam asi moc nehraje. radeji 1/10 limited nebo 1/15 limited? zkouseli jste highlander/singleton?

10.11.2011 11:59:07

zeby?
http://www.netrunneronline.com/bulletins/68/

10.12.2011 20:27:35

reprit
Jj, sleduju to se zatajeným dechem. I na BGG probíhají diskuse v několika vláknech. Tuhle hru jsem vždycky chtěl, akorát jsem se vůbec nedostal k žádným kartám... bral bych cokoli, jednorázový reprint, LCG formát...

10.12.2011 20:37:24

to marte
docela v pohode slo (spis jeste porad jde) sehnat C a U karty pres britsky ebay. jsou i R, ale ty vyjdou trochu darz. nebo http://pegaz-gry.pl/17-netrunner-ccg (odtamad ted beru)

10.12.2011 21:35:02

ndru
Díky za tipy. Nedělám si ambice na nějaké super špica deck, z Magicu dobře vím, že i z obyčejnějších karet se dají postavit hodně zábavné casual decky, a kór u Netrunnera mě lákají spíš propracované herní mechanismy.
Vzpomínám si, jak jsem o té hře už kdysi dávno nadšeně četl a jak jsem pak nehorázně zaplakal, když jsem zjistil, že už je v podstatě mrtvá...

10.12.2011 23:34:55

to marte
tady je to z hratelnosti imho o poznani lepsi. karet neni mnoho. vetsina rare je docela uzce specializovanych (takze se bez nich v nekterych decich pohodlne obejdes). teoreticky se jde specializovat jen na corp nebo jen na runnera. a spis nez o karty bych se hral o spolu/protihrace

netrunner neni mrtvy. uz jen oficielne nevychazi (e;

10.12.2011 23:41:51

Vybíráme z Bazaru

Agra
Agra
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas