Near and Far - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Red Raven Games
Autoři: Ryan Laukat
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad knihy setkání

Překlad knihy setkání je konečně hotovej a dneska odeslanej ke schválení. Je to jen prachsprostej word, ale snaha o grafickou úpravu byla. Spodek stran je odsazenej pro ořez, aby se to vešlo do krabice. Je to v mezích možnosti počeštěný, jen sem nechal jména postav, zeměpisný názvy a názvy některejch karet, tak jak jsou v krabici. Jsou tam zapracovaný poslední errata dle BGG. Doporučuji také podívat se na errata samotných pravidel, viz stránka hry na BGG.
Chtěl bych taky upozornit na dvě specifický pravidla pro mapu číslo 5 a 10. Jsou vepsaný do knihy setkání jako připomínka, jinak pravidla str. 39.
Na mapě 8 chybí místo pro THREAT karty, je to tisková chyba a normálně se tam karty umisťujou.
Co se týče překladu, snažil sem se, ale Hilský ani Kantůrek ze mě nikdy nebude, takže předem omluva za nějaký patvary. Kontroloval jsem to, ale mohlo mi něco utýct.
Takže všem přeju pěkný hraní.
Omlouvám se, že to tak trvalo, ale byla to trochu fuška.
31.1.2018 16:43:06

Překlad
Skvělá zpráva a výborný timing, příští měsíc bych měl mít hru doma. Diky moc, Kospine.

31.1.2018 17:43:00

Poděkování.
Díky za překlad. I vzhledem k obřímu rozsahu si toho opravdu cením.

31.1.2018 21:12:06

...

Také moc děkuji za překlad, byť se k té hře dostanu asi až v druhé polovině tohoto roku, ale určitě dostanu. Hodně to pomůže, pak se ti ozvu jak se ti povedl :)

1.2.2018 04:57:09

super !
Super díky za překlad, ihned stahuji a jdem vyzkoušet, mě prostě nebaví u hry to ostatním (nevládnoucím angličtinou) překládat. A přitom tyto hry (s náhodnými setkáními a eventy) je baví hodně.

Tohle česky nikdy nevyjde a o to větší dík za překlad

9.2.2018 22:54:46

Vybíráme z Bazaru

Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice)
Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice)
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas