Neanderthal: Lovci mamutů

xxxxxxxxoo hodnoceno 137x (Seznam vlastníků)

Neanderthal: Lovci mamutů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 3
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Sierra Madre Games
Autoři: Phil Eklund
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chyba u mluvícího kromaňonce

Na mapě mozku u kromaňonce je grafická chyba v propojení Šamana. Měl by propojovat jen společenskou (oranžovou) a přírodní (bílou) oblast. Viz diskuze zde...
http://www.boardgamegeek.com/thread/1507118/cro-magnon-shaman-portal-spot
13.9.2016 00:26:56

chyba grafiky
Ano každá postava má nakreslený jiný mozek a tam to dopadlo trošku nešťastně. Ale na hru to nemá absolutní vliv protože žádná z dcer neumožňuje položit černý žeton na šamana. Takže ve skutećnosti se to ani jako chyba jevit nemusí brát.
Jo ale už to vidím trošku v jiném světle, že někdo by mohl vyžadovat kameníka ikdyž u ostatních mozků by to stačilo jen na válečníka. V tom pŕípadě to chyba je, ale lehce to vyřeší bílá přelepka s černým doznačením kolečka na šamanovi. Díky za upozornění už jsem si opravil kartičku vyfotil a odeslal ke schválení :o)

13.9.2016 01:05:41 | Upraveno autorem (porovnej)

re: Chyba
Za chybu se samozřejmě omlouvám. V pravidlech je výslovně uvedeno, že každý bod propojuje právě dvě oblasti a že na něj lze umístit právě dva disky, takže pokud se hráč drží pravidel, není problém. Nicméně uznávám, že při podrobnějším průzkumu obrázku je to přinejmenším zavádějící a stát se to nemělo.

Podařilo se odchytit chybu z anglické verze, kdy byly vlastnosti válečníka znázorněné tak, že nebylo jasné, zda se nějak neaplikují do fáze 3 místo 4, ale toto zůstalo bez povšimnutí :(.

Opravíme v reedici ;-)

13.9.2016 10:14:16

chyba grafiky
Myslím, že tohle není "chyba" překladatelů. Tohle nešťastné zobrazení je už v anglické verzi a mě to třeba ani nenapadlo. Prostě jsem bral, že mozek funguje u všech druhů stejně (jak je popsáno v pravidlech) a nad grafikou se nezamýšlel.

13.9.2016 10:33:03

ad chyba
Ahoj,
tohle není kritika do řad vydavatele, naopak, u mě má za jedna, že se odvážil takovouhle "magořinu" vydat a doufám, že podobný hry ještě uvidíme. Jen ať to není zase nějakej novej Eklund, páč všechny jeho novinky (kromě HF3) mám už předobjednaný v originále. I když je fakt, že i tuhle hru mám teď doma dvakrát.....:-)
To bylo jen upozorněný pro ty, co se stejně jako já občas topí v pravidlech a pak by je ještě mohlo zmást to grafický znázornění.
Každopádně ještě jednou dík za tuhle hru.
A jak sem už psal, ta chyba byla už v originále - viz můj odkaz na BGG.

13.9.2016 22:30:32

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds - Ironskull's Boyz
Warhammer Underworlds - Ironskull's Boyz
Akt. cena: 480 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas