Mythic Battles: Pantheon

xxxxxxxxxo hodnoceno 22x (Seznam vlastníků)

Mythic Battles: Pantheon - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Monolith
Autoři: Benoit Vogt
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

proste vaše dojmy s hrou
21.2.2018 11:45:44

prvni partie
mel sem moznost vyzkouš na PAWGu a nadchlo me to. Nejsem velky fanda recke mytologie ale zpracovaní, souboje, management karet, všechno super. Jediný minus asi zaje jen to ze je to primarne pro dva a to je vzdy problém dostat na stul

21.2.2018 11:47:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Hra
Pro dva? My to zatim hrali ve 3 a ve 4 a vzdycky dobry. Pravda, nehrali jsme scenare ale skirmish

21.2.2018 12:06:02

Hra
Hrajeme ve 4 už máme 5 odehraných her jak všichni proti sobě tak týmové varianty dva na dva. Ty nás baví nejvíc. Vsechny jednotky máme naskenované a startujeme pres týden po e-mailu a pak už jen hrajeme. Když jsme drive zkoušeli nějaké scenare přišlo mi to moc rychlé a jednoduché a byl jsem malinko zklamaný. Ale nyní super. Mame komplet god pledge tak je z čeho draftovat, ale ze základu by to asi nebylo ono.

25.2.2018 22:37:30

Statické souboje ?
Chci se zeptat, pořád po hře pošilhávám, ale na BGG jsem si v hodnoceních všiml, že někteří hru hodnotí velice nízko a vyčítají jí, že souboje jsou příliš statické. Tedy že se někde na mapě střetnou 2 skupiny armád a pak jen víceméně stojí na místě, nemanévrují a jen obě strany hází kostkami, než je druhá strana poražena. Je tomu opravdu tak ? Nebo je hra dynamičtější/manévrovací a ti lidi z BGG to jen hráli špatně ?

22.2.2020 08:44:33

Statické souboje
Tahle situace asi nastat může, i když já osobně jsem to nezažil. Záleží na výběru armády a pokud se střetnou dvě strany plné tanků, tak se hra nejspíš může zvrhnout v hloupý dicefest. Záleží na hráčích, jak hra bude vypadat. Je tam poměrně dost možných kombinací jednotek a každá hra je úplně jiná, aspoň u nás to tak funguje.

Pokud nad tím člověk přemýšlí, tak té taktiky a manévrů je tam dost a partie jsou dost vyrovnané. Často rozhoduje o vítězi právě taktika, obzvláště na konci hry může špatné rozhodnutí prohrát hru a naopak.

Jen bych si nebyl jistej tím, jestli hru hrát pouze v základu, bez Pandory a jiných rozšíření. V základu je tam toho hodně málo, což se ve hře asi projeví. S Pandorou už je to ok.

22.2.2020 11:51:54

Ne

Toho se nemusíš bát, aktivace jsou řízeny kartami, které ti v ruce dojdou, takže jednou jednotkou až tolikrát nezautocis a musíš docela taktizovat, co kterou jednotkou kdy uděláš, jak je rozestavis.

Jinak on existuje jen core box bez pandory?

22.2.2020 18:37:03

Onas
Tak pokud po hře pokukuje teď, bude asi kupovat z druhé ruky. A na bazarech už jsem viděl jen corebox bez Pandory. Stejně jako původní verzi bez upgrade packu a podobně.

...takže ano, dá se.

22.2.2020 19:17:26

Vybíráme z Bazaru

Dva bratři
Dva bratři
Akt. cena: 470 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas