Mythic Battles

xxxxxxxxxo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Mythic Battles - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: IELLO
Play & Win
Autoři: Benoit Vogt
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

nová verze- Mythic Battles: Pantheon

Tak podle všeho se nám chystá nová přepracovaná verze, trošku zjednodušená, s miniaturami místo tokenů, žetony s počítadly místo karet se statistikami a bohužel nekompatibilní s předchozí verzí a rozšířeními (což mi přijde jako škoda) a pravděpodobně s nemožností koupit samostatně pouze miniatury, což je vůči majitelům předchozí verze asi největší podpásovka, protože to je největší slabina hry. Přehlednost na bojišti je katastrofa, kterou jsem třeba já řešil po svém vlastními "miniaturami", které jsou podle mě vhodnější pro nemodeláře a ve svém okolí jsme s nimi měl úspěch (to je jen tak mimo). Každopádně původní hra je super, tak případně doporučuji sledovat, začátkem příštího roku by měl být spuštěn KS.
14.11.2015 20:13:13

Pantheon
Také jsem na to už narazil a na KS se těším. Jinak vypustit ten karetní systém na zranění mi přijde dost škoda - to byl prvek co se mi na MB líbil snad nejvíc.
Nemožnost koupit jen miniatury je určitě škoda, přitom vím, že k původní MB figurky udělat chtěli, říkal mi to přímo autor před lety v Essenu. Asi je finančně zajímavější udělat rovnou novou hru:(

15.11.2015 11:12:58

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven Lvi chrtan
Gloomhaven Lvi chrtan
Akt. cena: 40 €
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas