Myši v čokoládě

xxxxxxxooo hodnoceno 54x (Seznam vlastníků)

Myši v čokoládě - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra, dětská hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Kosmos
Autoři: Christian Fiore
Knut Happel
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je

Podobný dotaz jako u zajíce a losa. Hrál to někdo? Jaké to je?
24.6.2010 10:22:58

Je to dobré
Hra je to pěkná. Pravidla jsou velice jednoduchá a pokud se vás vejde víc, je to i zábava. Ve dvou se brzo dostaví nuda, ale i tak se to dá hrát.
Bohužel je to vcelku drahé, 3 stovky za pár kartiček není zrovna supr cena. Já to naštěstí koupil, když byla v Albi 50% sleva a za 150 to byla super koupě.

23.7.2010 12:52:11

Pohoda
Můžu jen potvrdit, co napsal Karasman.

Je to pohodová hra, která je lepší hrát ve více lidech. Nicméně i ve dvou to hrajeme s přítelkyní celkem často a funguje to pěkně.

V Hrasu jsem koupil německou verzi (herní materiál je kompletně bez textu) za 200 ;)

24.8.2010 18:01:30

I s dětmi super zábava
Hru hraju se svými skoro 8mi letými dvojčaty ve chvíli, kdy máme chuť zahrát si něco svižnějšího a ne moc namáhavého na přemýšlení... V momentě, kdy se děti naučily využívat všech pomocníčků, se hra stala opravdu zábavnou.. A hlavně - naučily se hodně rychle přemýšlet nad čistou a špinavou postupkou v závislosti na potřebných bodech..
Ale mohla by být o něco levnější - já jí kupovala za plnou cenu a zdá se mi to moc..

13.10.2012 18:45:02

cena
Cena mě tak nebolí, bang stojí stejně a ba mě míň

14.10.2012 12:51:29

ruy

nenarocna ale dobra
..s deckami dobra hra - dospeli maju problem naucit sa pouzivat pomocnikov :) to tocenie kariet trochu otravuje ale je nevyhnutne :) pri viacerich skusenejsich hracoch je aj priestor na taktiku :)
..mne sa hra vcelku paci :)

15.10.2012 09:54:14

Jednoduchá, rychlá
a jak je již napsáno níže, zvládají ji i menší děti (hrajeme s dětmi 7-9let). Po naučení se akcí pomocníků to jedou kolikrát i bez dohledu dospěláka.

Rychlovka tak na 20-30min. Zatím jsme hráli jen ve 3-4 hráčích, takže neposoudím hru 2 hráčů.

3.7.2015 10:30:43

Vybíráme z Bazaru

Heaven & Ale
Heaven & Ale
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas