Mr. Jack - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: logická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Hurrican
REBEL.pl
Autoři: Bruno Cathala
Ludovic Maublanc
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

karty alibi

Ahoj, asi to bude úplně debilní otázka, ale zrovna jsem hru koupila a pročítám pravidla. Jediný co mi zatím není jasný, k čemu jsou karty alibi. V pravidlech téměř o tom nic není, jen u postavy Sherlocka: Po přesunu postavy, Sherlock Holmes skrytě vytáhne první kartu z balíčku alibi a položí ji před sebe obrázkem dolů. ... A teď tedy nevim, z toho to chápu, že když skrytě, tak se na tu kartu nedívám. A v tom případě vůbec nerozumím tomu, k čemu ty karty jsou. Možná to jen blbě chápu a na kartu se může ten, kdo hraje za Sherlocka podívat. Díky za odpověď.
13.8.2014 13:37:24

karty alibi
teď nevím, jestli si to dobře pamatuju z pocketa, ale Sherlok se na tu kartu podívá, vylučuje tím jednu z podezřelých postav, která má tímto alibi...

13.8.2014 13:42:55 | Upraveno autorem (porovnej)

karty alibi
Tak bylo by to asi logický, že se na ni Sherlock podívá a tim eliminuje postavy. Jen že z pravidel mi to přišlo nejasný. Děkuju za odpověď.

13.8.2014 13:46:46

básník tím chtěl asi říct
ve zkratce, že ji vytáhne tak, aby ji ostatní neviděli /tzn. skrytě/, koukne na ni a položí ji obrázkem dolů :-)

13.8.2014 13:50:28

karty alibi
Jojo, dobrý, už jsem doma. V jiných pravidlech to je i doslova napsaný, že se na ní podívá :) Ještě jednou díky.

13.8.2014 13:53:39

karty alibi
není vůbec zač. Užijte si to :-)

13.8.2014 14:06:04

Vybíráme z Bazaru

Clans of Caledonia + CZ pravidla od Tlamy
Clans of Caledonia + CZ pravidla od Tlamy
Akt. cena: 1001 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas