Monty Python Fluxx

xxxxxxxooo hodnoceno 14x (Seznam vlastníků)

Monty Python Fluxx - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Looney Labs
Autoři: Andrew Looney
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

2 PJ

We demand a shrubbery a obrázky! Ni!!!
1.12.2009 11:34:38

Fluxx
Tohle mě celkem zaujalo. Ač se mi pythoni líbí a něco málo jsem viděl, tak by tohle u nás kvůli angličtiny neprošlo :). Proto se ptám, existuje i nějaká kvalitní česká Fluxx karetka? Party hry mě zatím nějak extra neoslovily, ale tohle by mohla být sranda někde na rodinné oslavě apod...

1.12.2009 16:06:22

DD

Fluxx
No muzes koupit klasickej Fluxx. Tam je ten text celkem jednoduchej a prodava se to s ceskyma pravidlama v kterych jsou i prelozene texty z karet.

1.12.2009 16:09:23

PJ

sydo, Beholder
sydo: Shrubbery najdeš na obrázku "Keepers" ve spodní řadě uprostřed a rytíře Ni na obrázku "Creepers" v první řadě uprostřed. Víc karet týkajících se této tématiky není, ale třeba se dočkáme rozšíření "Ekke Ekke Ekke Ekke Ptang Zoo Boing Zow Zing" ;-)

Beholder: bohužel, všechny Fluxxy jsou v angličtině. Chystám se na překlad všech karet. Ono to zase není tak hrozné, protože většina Keeperů i Creeperů je stejná, jen s jiným obrázkem, většina Cílů se dá také pochopit i bez čtení, takže problémem je tak polovina Pravidel a Akcí.

1.12.2009 16:12:56

PJ

sydo
Jsem pako - blbě jsem Tě pochopil; další obrázky dodám :-) Ó, jsou to smutné časy, kdy muži v plné zbroji dělají NI na bezbranné pídžeje :o)

1.12.2009 16:15:02

škoda :(
aha tak nic :(...

ad překlad: ten pro mě nic neřeší, v mém blízkém okolí neznám nikoho kdo by pythony sledoval :), myslel jsem že existuje i nějaká česká Fluxx karetka s tématem, který znají včichni...

1.12.2009 16:19:35

PJ
Ne ne, já jsem to tu pokřikoval, když tu ještě ty obrázky nebyly, teď už je všechno v pořádku, je to jen škrábnutí.

1.12.2009 16:23:59

2 DD
ja ti nevim, Monty Python Fluxx je aspon zabavny diky tematu a diky ukolum mimo typu zpevu pythonich pisni.

Ostatni Fluxxy jsou spis desna otrava.

1.12.2009 21:06:29

DD

krapnik
No jo, ale zase psal ze Pythoni pro Beholdera a jeho okoli nejsou, tudiz pro nej neni vychodiska :o))

2.12.2009 10:07:12

Vybíráme z Bazaru

Vampire: The Masquerade - Chapters (EN)
Akt. cena: 7000 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas