Mlsné myšky - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 4 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: dětská hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Manfred Ludwig
Rok vydání: 2002
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dojem z hry

kúpil som túto srandu neteri na vianoce a nevedel som presne ako bude na to reagovať a ako sa jej tá hra bude páčiť. po necelom týždni mi jej rodičia s radosťou povedali, že je nadšená a chce ju stále hrať. sám som ju ešte nehral, ale bol som pri dvoch hrách a videl ako dospelý ľudia kričali ako šialení a báli sa, že im myši zožerie kocúr. samozrejme bolo pri hraní aj veľa smiechu a srandy. dobrá práca a túto hru vrelo odporúčam pre malé deti :-)
12.1.2011 15:28:01

Souhlas
Naše děti to teď mají (a hrají) druhý den a vyloženě si to užívají. A ani pro rodiče není ta hra utrpením :)

11.2.2012 15:54:18

Poslední z trojice
Malej (5) dostal letos na vánoce trojici her - Děti z Carcasone, Želví závody a Viva topo. První dvě už zvládl a v polovině her nám to dospělejm s přehledem natře. Viva topo nás čeká v nejbližší době, tak jsem rád, že slyším pozitivní ohlasy :)

11.2.2012 16:38:56

.
Chcel by som túto hru kúpiť pre moju dcéru, má sedem a pol roka. Mám trochu obavu , či to pre ňu nebude už málo. Ale keď píšete ,že aj dospelý sa pri nej bavia tak by si ju mohla užívať aj skoro osem ročná dcéra nie? Čo si o tom myslíte, oplatí sa kúpiť túto hru pre pomaly osem ročné dieťa?

11.2.2012 20:07:30

Vybíráme z Bazaru

hra o trúny - cyklus Válka 5 králu
hra o trúny - cyklus Válka 5 králu
Akt. cena: 7 €
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas