Middle-earth Quest

xxxxxxxxoo hodnoceno 94x (Seznam vlastníků)

Middle-earth Quest - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Komponenty - kvalita/zpracování

Právě jsem rozbalil svoji krabici s hrou. Velmi jsem se těšil a už pilně studuju pravidla.

Ale o čem bych chtěl napsat jsou plastové figurky ve hře. Nevím, jak ostatní, ale já mám dojem, že vícedílné figurky jsou poměrně lemplácky sesazené a slepené, navíc vinou transportu dorazily některé díly odpadené nebo nohy koníků uražené od podstavečku. Není to nic, co by lepidlo nespravilo, ale i tak to trošku kalí moji radost.

A teď to hlavní: FIGURKY nebo KARTÓN s podstavcem?
Můj osobní názor je (vzhledem k mizerné zručnosti a nulové zkušenosti s barvením, absenci barev, štětců apod.), že kartónový žeton s pěknou ilustrací je mnohem mnohem lepší než šedivá plastová figurka (s ohnutým mečem, předělem v pase apod.). Co vaše názory? Myslíte, že MEQ bez plastových figurek s kartóny ve stojáncích by bylo ochuzeno? Věřím, že by pak hra mohla být i levnější a o nic méně zábavnější.
14.9.2010 17:44:11

...
Tak už jsem taky hrdým majitelem Middle-earth Questu, ale bohužel figurky teda rozlománé jedna radost:( vytrhané z podstavců, polámané zbraně a dokonce i kabáty:'(
jedna figurka chybí. No snad mi také pošlou náhradní set :) ale takovou tu první radost při rozbalení to rozhodně pokazí:(

29.11.2010 18:24:14

Seils
neboooj, do týdne je máš doma! :-) I když těď před vánocema možná do dvou týdnů :-))

29.11.2010 18:41:38

Vybíráme z Bazaru

Formule D
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas