Medvěd WRR: Karetní hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 89x (Seznam vlastníků)

Medvěd WRR: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra, dětská hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: GameRock
Autoři: Michal Ekrt
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hithit

Loni vyšla moc hezká dětská knížka Medvěd WRR: Po přečtení zavřít. No a náhoda tomu chtěla, že jsem se dostal k tvorbě hry, která měla být knížkou inspirovaná. Po několika měsících příprav odstartovala crowdfundingová kampaň na Hithitu, takže pokud chcete podpořit můj první autorský projekt a přitom i 2 vynikající ilustrátory, můžete tak učinit:) Předem všem přispěvovatelům děkuji.
https://www.hithit.com/cs/project/4550/medved-wrr-karetni-hra

Hra v tuto chvíli nemá nic společného s Blackfirem, pokud by se někdo ptal, jestli hra vyjde i v normální distribuci. Nechtěl sem přijít za svým zaměstnavatelem s prosíkem, aby mi zaplatil vydání hry.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.
26.2.2018 11:08:51

Pravidla
Uploadnul jsem poslední verzi pravidel. Čeká na schválení adminem. Ještě je dostane korektorka knížky a samozřejmě připomínky jsou vítány, ještě je čas na úpravu. Nicméně snad to bude OK. Za revize díky Opčíkovi, Jakubovi Dobalovi a Abemu.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

13.3.2018 19:01:21

Pravidla
Tak než naskočí tady v souborech, už jsou k nahlédnutí zde: https://www.thewrr.cz/uploaded/wrr/TheWrr-Rules.pdf

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

14.3.2018 10:47:08

3+
Michale, budú súčasťou hry aj pravidlá pre hranie s deťmi 3+? Myslím, že si ich spomínal v nejakom rozhovore.
Mne a určite aj mnohým ďalším by to asi uľahčilo rozhodovanie nad kúpou :) Hra by sa tým stala prístupnejšou aj pre cieľovku knihy, čo by bolo super!

23.3.2018 17:51:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Wendi
Já je udělám tak jako tak, minimálně ke stažení. Akorát je k tomu potřeba speciální K6 kostka, která by měla být stretch goal. A když se na něj nedosáhne, tak udělám ke stažení samolepky na kostku. Prostě když už to mám v hlavě, tak to dokončím v jakékoliv podobě. Ale pozor, není to způsob, jak hrát tu hru s mladším dítětem, ale jak využít část karet s tou kostkou pro jednoduchou hru pro malé děti.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

23.3.2018 18:22:58

Michal-BF
Díky za odpoveď. To znie rozhodne super :)

23.3.2018 20:56:45

Splněno!!
Gratuluji! Knihu už mám doma ;-)

27.3.2018 14:25:55

Díky všem za podporu
Já si to asi uvědomim až s odstupem času, teď je to moc čerstvé, každopádně super pocit a hlavně závazek:) Každopádně díky všem za podporu, kampaň ještě běží 14 dní, jsou v plánu nějaké stretch goaly, které postupně odkryjeme (formou aktualit, protže Hithit si nějak moc netyká s editováním hotové kampaně), takže se teď mohou přidat i ti, kteří mají strach podpořit nejisté projekty. Tenhle užklapne:)

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

27.3.2018 14:35:18

Konec kampaně
Kampaň právě skončila na krásných 161%. Díky všem za podporu, další informace budou následovat.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

11.4.2018 18:23:56

Gratulace
Aspoň za něco ti mohu pogratulovat .
Jen otázečka,i když chybí těch 8100 kč ,bude ta kostka ?
----------------------------------------
Oficiální BF "hater"

11.4.2018 18:32:40

Kostka
(tajuplný smajlík) počkej prosím na oficiální novinku na stránce hithit kampaně. Pak to přepostuju.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

11.4.2018 18:51:49

Tak to tu hodím já
Přestože jsme nakonec nedosáhli na hranici 250000,-, byli jste všichni skvělí a proto si zasloužíte dříve avizovanou odměnu. Michal Ekrt se domluvil s grafickým studiem GameRock, které hru připravuje pro tisk, že zasponzoruje výrobu speciální šestistěnné kostky, která je potřeba pro hraní bonusové hry pro mladší děti (3+). Takže o nic nepřijdete ;-)

---------------------------------------
Oficiální BF "hater"

11.4.2018 21:43:24

Tak tak
Sorry, jsem na služebce, nestíhám všechno:)

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

11.4.2018 23:35:15

Odesílání hry backerům
Hra dorazí zítra (středa, 20.6.) z Efka na sklad Pandemicu do Hradce Králové (autoři knihy). Ve čtvrtek si pojedu pro kopie pro osobní odběr v Praze. Ten bude možný (po předchozí dohodě) od příštího pondělí buď v pracovní době v kanceláři Blackfiru (Novozámecká 4/495, Praha 9) nebo hned od čtvrtka ve večerních hodinách na mé adrese (U Hostavického potoka 727/15, Praha 9). Hry posílané poštou by měly začít odcházet také hned ve čtvrtek.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

19.6.2018 10:57:25

Pravidlá pre menšie deti
Dnes mi hra dorazila, vyzerá super. Vďaka. Kde môžem nájsť pravidlá pre menšie deti?

22.6.2018 19:48:20

Bonusová hra
WRRčáci včera poslali odkaz v Hithit updatu: https://www.thewrr.cz/uploaded/shared/Medvěd%20Wrr%20-%20Bonusová%20hra.pdf

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

22.6.2018 19:54:33

Pecka
Tak Medved je doma a musim rict, ze pecka, holky (5 a 7) neskutecne bavi a nas taky. Kostku jsme teda vynechali a hrajeme s plnymi pravidly.

23.6.2018 18:16:42

hradec

Kde a kdy se dá vyzvednout v Hradci? Díky.

23.6.2018 19:10:23

Hradec
Špitálská 149/7, vedle Jordi’s Chocolate je vchod do baráku, zvonek Jordi’s (WWRčáci mají u nich kancelář). Ale mám pocit, že to i posílali backerům mailem.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

23.6.2018 20:25:15

Hradec kontakt
Míra Štejnar - ‭739 000 014‬

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

23.6.2018 20:29:57

Vybíráme z Bazaru

Tainted grail: pad avalonu cz
Tainted grail: pad avalonu cz
Akt. cena: 1600 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas