Magestorm - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Devir
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Piero Cioni
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

o hře

četl jsem nějaké preview o hře, ale nikde jsem se nedočetl (nebo jsem to přehlédl), jak se pohybuje jednotkama po mapě? Neví někdo? Je to jako v Battlelore nebo BoW? Byl už jsem na 90% rozhodnutý, že chci BoW, protože mi přijde propracovanější a méně o náhodě než Battlelore (bez zón) a taky zatím nemá milion rozšíření. Jenže já bych tam chtěl trochu té fantasy (elfové, trpaslíci, kouzelníci atd...). A to jaksi od tohoto světa nemůžu očekávat jak mi bylo napsáno :). Navíc první dvě rozšíření to zatím potvrzují. Tohle mi na první pohled přijde jako dobrý kompromis. Mapa bez zón (akorát teda zatím nevím jakým způsobem se budou jednotky pohybovat) jako v BoW a kouzla a fantasy jako v Battlelore, tohle přesně hledám.
12.8.2010 23:53:40

:opravdu
par tahakov to spravi.. ine je to uz potom so zazitim si hry a mechanizmov.. predsalen, nie je to uplne trivialna vec, na rozdiel od BL, BoW ci ToI. Je tam hodne zaujimavych (a netradicnych) 'rovin', ktore treba kombit a planovat.. hodne unikatna vec a par hier treba na prienik:) ..sam mam este dve nejasnosti v pravidlach a herne mam natuknute len AP a obelisky a trochu magenergiu.. k taktizovaniu s jednotkami som sa este nedostal..

ak vam ju cinan vydrazi (za tu cenu by som Hlavneslopa zobral aj na rande asi), mozme pak spachat naku paralelnu hru s dvomi krabicami (moja uz je sice mimo PH, ale olaf to tusim ma), jednak viac hlav, viac rozumu z pravidiel a tiez by bolo zaujimave sledovat, ake moze mat jeden scenar rozne smerovania:D

a aby som uviedol svoj prispevok nizsie na pravu mieru, exp. vonku nie je..ale septa sa v kuloaroch, ze by mohlo dojst uz coskoro k oziveniu, autori aj hraci sa snazia, problem je udajne len pravnicky :D

10.4.2013 19:53:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Queen's Architect
Queen's Architect
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas