Lotos - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Hobby Japan
Renegade Game Studios
Autoři: Jordan Goddard
Mandy Goddard
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jake to je?

Podle fotek to vypada vazne pekne, melo by to mit dost jednoducha pravidla.

Hral to nekdo? Da se to k necemu prirovnat?
12.4.2017 10:10:49

Bluda
Jednoduché to je, přirovnat moc nevím k čemu. Je to převahovka s kartama. U nás doma to je s ženou nejhranější dvojkovka, takže jsme se rozhodli to vydat;) Ve dvou to máš ještě docela pod kontrolou, ve víc hráčích je to trochu divočejší;)

12.4.2017 10:28:47

anaken
Jo, koukal jsem, ze dost lidi si stezuje, ze ve ctyrech je to prej naprostej chaos. Tam uz asi fakt hodne zalezi, jaky mas na ruce karty.

Nicmene na oko je to uchvatny, pravidla vypadaj fakt hodne jednoduse... Manzelce a holkam by se to urcite libilo.

Ted jsem koukal, ze v EN navodu maj chybu v tom prikladu na str.11/12 (spatnej token na obrazku) :) .

Mimochodem, kdy to asi planujete vydat? Pulka prazdnin asi neni realna, vid?

12.4.2017 11:27:08

Bluda
Spíš si myslím, že tak září, ale to je můj tip. Teď finišujem překlad a pak asi budem čekat na slot ve výrobě. A moje žena to má děsně ráda, dost často to podá a hrajeme. A to toho doma moc nenahrajem;)

12.4.2017 13:05:25

Pokud můžu i po takové době. Hra k nám dorazila tenhle týden díky mačce vo vreci od ihryska. Hra je vyloženě "holčičí". Muž to komentoval slovy, že to je moc růžové, ale jeho nebaví nic.
Máme odehrané první dvě hry já + kamarádky 15-ti letá dcera a oběma nám to přišlo boží, ale ani jedna si nedovedeme představit ve víc lidech. Jednak asi bude trvat dlouho, než na Ve dvou je to super. Je to pro nás taková alternativa k Patchworku.

28.4.2021 10:41:01

f0x

Mecenáš trolíků

Hráli jsme několikrát ve dvou a ve čtyřech a pokaždé jsme si hru užili. Možná, že ve víc lidech je ještě lepší a napínavější.
Vizuálně se mi moc líbí, sice krabice vyloženě láká ženskou část a hra je na ni určitě zaměřena, ale tohle já za sebe vůbec neřeším.
Je to oddechovka, kterou zvládnou i začínající/příležitostní hráči.

28.4.2021 11:06:04

Asi jsme s Eliškou obě příliš soutěživé :). Eliška to komentovala: Si představ, že by tam byl ještě někdo, kdo by ti ty kytky bral!
Pokud bude příležitost, zkusíme i v těch 3 nebo 4, ale asi to vnímám stejně jako Eliška.

28.4.2021 15:19:58

Vybíráme z Bazaru

Scythe modulární herní plán CZ
Scythe modulární herní plán CZ
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas