Lords of Hellas - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Info z GameFound (KS)

Awaken Realms včera spustila u jednoho ze svých projektů (Lords of Ragnarok) hlasování, jestli mají podporovatelé zájem i o reprint Lords of Hellas vč. upgradovaných figurek. Více, než polovina dotázaných odpověděla, že ano. Tak snad tato informace dopadne na úrodnou půdu a dočkáme se reprintu.

14.8.2021 09:33:51

Domnívám se, že hra reprint nepotřebuje. Pokud ji chceš, určitě se jí někdo s radostí zbaví.

14.8.2021 10:37:07

Já nevím jak Ks verze, ale česká se dá a trochou hledání v pohodě koupit v některých Albi obchodech.

14.8.2021 11:31:45

KS pry bude update 3D modelu. Blizsi info zatim neni.

Proc by se ho nekdo chtel rad te hry zbavit? Ja tu ctu zejmena samou chvalu.

14.8.2021 20:42:58

Mně ty stávající modely přijdou úplně v pohodě. Hra taky, ale jak jsem si četl změny, které navrhli v rámci Ragnaroku (na základě ohlasů a zkušeností hráčů Hellas), tak by se mi líbily tyto změny implementovat i do Hellas, ale to by asi byl oříšek pro tohle udělat upgrade pack. Tak spíš za 4 roky čekejme Lords of Hellas 2.0 :-) Jako vlastník All-in Hellas nemám potřebu jít do dalších X krabic Ragnaroku, ani mě to tematicky neláká, jen některé nápady mě zaujaly (upgrade armád, lodě, aliance s říšemi, sbírání run, monumenty budou stavěny rychleji a nebudou počítány do podmínek vítězství…)

14.8.2021 22:02:45 | Upraveno autorem (porovnej)

@DaftPunk Obecný názor na tu hru je spíš průměrný nebo zklamání. Samozřejmě najde se několik skalních fanoušků, co ty chyby nevidí nebo vidět nechtějí. Ale obecně se bere spíš za to, že hra není dobře odladěná a bývala by potřebovala mnohem více otestovat. O kvalitních hrách se mluví v superlativech i roky po jejich vydání. O LoH se nemluví vůbec, nebo jako o příkladu extrémního hajpu a o polotovaru z KS. Případně taky o tom, že česká verze nakonec byla k dostání o rok dříve, než se ta původní z KS dostala k některým backerům.

15.8.2021 00:18:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Já myslím, že obecný názor na to hru je TOP 235 na BGG. 

15.8.2021 08:12:23

@Onas jako kdyby hodnocení na BGG bylo posledních pár let relevantní…

15.8.2021 12:02:39

@Havelock Pár skalních fanoušků hru na místo 235 nedostanou. Zároveň to není TOP, ale ta hra prostě dost lidem vyhovuje, i když by určitě šla vylepšit. Jako koneckonců většina her (přestože ta vylepšení jsou hlavně subjektivního charakteru). 

15.8.2021 12:21:44 | Upraveno autorem (porovnej)

@UmmA fair enough. Celosvětově to bude lépe přijímaná hra než u nás. Špatně jsem vyjádřil, že si myslim, že to tak platí u nás. Nepotkal jsem se s nikým, jehož názor považuji za relevantní, kdo by řekl LoH je pecka. Důkazem budiž i to, že se první náklad ještě nerozprodal, zatímco u jiných her vychází už několikátý. Komu se hra líbí, toho neodsuzuju, sám jsem ji pořídil na KS a jen tak tak ji prodal za PC po roce, co už byla na trhu. Jen pochybuju, že by se reprint kdy konal. 

15.8.2021 13:00:13 | Upraveno autorem (porovnej)

@Havelock nechci s tebou polemizovat, ale není LoH cz už delší dobu vyprodaná? 

15.8.2021 13:10:58

@Bastacka Edric o něco níže psal, že ne. :)

15.8.2021 13:58:42

@Havelock a jo, jenom nevím jestli je lepší ty prodejny obvolávat nebo osobně navštívit  :+) 

15.8.2021 15:09:29

Já jsem se třeba k Lords of Hellas dostal teprve před 2 měsíci kdy jsem si pořídil cz verzi v obchodě a natolik mě hra nadchla, že jsem posbíral všechny rozšíření úplně nové (kromě terrain pack ten je z druhé ruky) a mám je již ze 70% v češtině. A jestli udělají nové modely nebo dokonce obsah určitě by mě to zajímalo. :-D

26.8.2021 23:40:46

Vybíráme z Bazaru

Armageddon - od 1 Kč
Armageddon - od 1 Kč
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas