Liberty or Death: The American Insurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Liberty or Death: The American Insurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Období kolonizace
Herní kategorie: strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Harold Buchanan
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Liberty or Death na podcastu Dohráno!

http://dohrano.madewithopinion.com/liberty-or-death/#autoplay
16.4.2017 17:58:09

Pochvala
Skvelej podcast! Navic hned napoprve COIN hry :)

16.4.2017 19:51:57

Palec nahoru
Velmi pekna recenze. Hru mam velmi rad, i kdyz ji nepovazuji v serii COIN her za nejlepsi. Libi se mi, jak jste vystihli nektere herni prvky. Presto bych nektere jmenovane zapory pozvedl na klady: napr. psychologicka narocnost semikooperace jedne strany. Na druhou stranu nazor, ze karty mohou jednoho hrace zariznout, protoze hraje vzdy druhy, je pravdivy. Toto jde ale omezit, pokud hrac ve spravnou chvili passne, coz je take velmi silna strategie :-). Take souhlasim, ze vyhra za Brity je velmi tezka, protoze lehce nabiraji ztraty. Ale to jde omezit silnou kooperaci s indiany, kteri mohou rebelum skodit natolik, ze oni nemaji prostor likvidovat Brity. Zaroven to indiani chteji, aby mohli take vyhrat. Za Brity se clovek neha lehce zlakat k tomu, ze lita po mape a likviduje rebely, coz je pro ne casto smrtelne, protoze maji male a roztristene armady. Meli by radeji drzet mesta a do kolonii jit prevazne tehdy,pokud tam postavi pevnost, kterou ubrani. Kazdopadne dobra prace, jen tak dal!!!

17.4.2017 14:53:14 | Upraveno autorem (porovnej)

paráda
podcasty mě míjely, zařadím do sledování.

Hru nemám moc nahranu, přestože téma mám velmi rád.
Zatím jsme hráli Southern kampaň a vždy tu nejkratší na 20 karet (tuším). A Britové měli vždycky strašně silnou armádu a Patrioti paběrkovali. Navíc kostky dokážou pěkně zamíchat.
Hrával jsem za Francouze a přišlo mi to za něho takové nijaké. Nevím je to možná tím scénářem a určitě nevyužití plného potenciálu speciálních akci a neznalost pravidel.
Ta asymetrie je pravidlově nejsložitější. Stejný název akce, ale jiné provedení.

18.4.2017 12:50:42

Vybíráme z Bazaru

Vesmírná loď Interstellar
Akt. cena: 1325 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas