Level 7 [Escape]

xxxxxxxooo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Level 7 [Escape] - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Privateer Press
Autoři: Will Schoonover
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Tak toto vypada zajimave. Snad se to dostane i do CR.

http://privateerpress.com/level7/level-7-escape
31.8.2012 15:34:58

1. hra
me bavila a hodne :-) i kdyz jsem nedohral a s skoncil na marodce tak jsem si to uzil :-)
dle me to je vyborne i ve dvou a sel by i soliter :-)

malo penez... jinak koupe :-)

25.9.2012 22:44:24

Vsem
Neni to prilis podobne s Panic Station?

25.9.2012 22:57:13

rbx

saiwer
tak me to tedy prijde uplne jine nez Panic Station. Nikdo se tam nicim nenakazi, vsichni hraji za sebe a zaroven trochu spolu. Ja treba v poslednim kole sebral samopal, prolezl sachtou do mistnosti s mymi druhy, diky cemuz jsem se stal pro straze vetsi hrozbou a zautocili, misto na kolegu, na me. Hrdinne jsem odesel na marodku, odkud jsem se jiz nemohl dostat, protoze se komplex pomalu uzaviral. Bohuzel kolegovi se strazim nepovedlo proklouznout ven z mistnosti, takze ho tam ubili jak kralika. Vyhrat se nam tedy nepodarilo. A to jsme pak zjistili, ze jsme si veci ulehcovali. Uf, je to fakt tezke a to byla normalni obtiznost, nedokazu si predstavit to hrat na hard :-)

25.9.2012 23:08:07

rbx
ještě teď zmírám hanbou za to, jak hrdinně ses obětoval, jen abych měl šanci jako jediný přeživší zdrhnout - no a já zklamal. No jo, ale ony ty mozky na kostkách prostě ne a ne padnout :-) Každopádně hra to byla epická a když si vezmu kolika zapomenutými pravidly jsme si hru usnadnili a na co dalšího jsem ještě přišel po opětovném přelouskání, tak mi není jasný, jak se dá hra dohrát na hard. Jestli ještě dáme nějakou opravnou hru, tak se ani trošku nezastydím, když použijeme Rules for Easy Play :-D Jinak když už jsi připomněl svou hrdinskou smrt, tedy odchod na marodku, a k tomu mé finální selhání, tak se nedá nezmínit Falco - jeho "Já se tady před těma klonama zamknu a pak zdrhnu touhle ventilací" by nebylo nic extra zvláštního, až na to, že jakmile se v místnosti locknul, tak zjistil že tam žádný vent není a mohl tedy jen hlavou bušit o dveře, za kterými na něj čekali kloni :-) Tedy kolegové, bylo to těžké, bylo to monstrózní, dostali jsme na frak, ale doufám že brzy načerpáme síly na odvetu :-)

26.9.2012 12:53:17

PerPer
ted pouceni a znali musime to pri dalsi hre dat !

mimochodem nechapu co delat kdyz se v nejakem scenari objevi prase typu hybrid.

Na moji obranu - preferoval jsem samotku pred znasilnenim dvojici klonu :D

26.9.2012 13:44:14

rbx
Koukám, že jsem o dost přišel :) Pokud budete kutit druhou hru a nebudete v plném počtu, dejte mi echo :) načetl bych i pravidla ;)

26.9.2012 13:50:46

rbx
Koukám, že jsem o dost přišel :) Pokud budete kutit druhou hru a nebudete v plném počtu, dejte mi echo :) načetl bych i pravidla ;)

26.9.2012 13:50:46

Falco
Hybridy bych snad raději nezmiňoval :-) Když si vzpomenu, jaký problém byl omráčit Guarda, nebo EMZáka, tak si neumím představit tu kombinaci štěstí, zkušeností a zbraní, co by člověk musel mít pro omráčení hybrida. Takový level 7, tedy poslední patro, kde se hraje s plným počtem Guardů, EMZáků, Hybridů a ještě jako třešinka na dortu Dr.Cronos a nějaké to hnízdo, to musí být mazec. Navíc tyhle extra potvory mají i svoje další extra pravidla, kdy třeba při pokusu o BullRush počítáš jednoho hybrida jako dvě postavy a Dr.Cronuse jako tři - to je pak snad nehratelný :-) Zatím objevuji další a další pravidla a okolnosti, co tu hru ztěžují, ale na ulehčení zatím nic. Asi zavedeme nějaké HomeRules :-)

26.9.2012 14:05:21

Myslibor
Budeš chtít také 3D scan figurek?

2.9.2014 15:02:57

Myslibor
Myslím, že takéto návrhy sem nepatria.

3.9.2014 07:16:54

myslibor
na vyzkouseni nepotrebujes scan, stacej ti pravidla, tužka a par papiru... proste chces usetrit jen se přiznej :D
Navíc je to celkem drzost podle me....nereknu vyrobit si hru,ktera se fakt neda jinak sehnat, ale toto...

3.9.2014 07:30:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Klidně to smažte, moje nabídka platí.
seženu to jinde.

3.9.2014 09:24:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Myslibor
Nemůžu psát za všechny, takže za mě: vysmahni do hluboké díry a už se nevracej...

3.9.2014 09:40:29

Myslibor
Asi nejsi milionář, ale problém lidí s tvým postojem je, že budou krást i jako milionáři.
Například chlast nebo cigára si taky "oskenuješ"?

3.9.2014 10:01:19

Vybíráme z Bazaru

Glory + kovové mince a promo
Glory + kovové mince a promo
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas