Legendy Západu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Hervé Lemaître
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Podpořil někdo?

Konečně se objevila zajímavá hra, která pořádně využívá moje milované westernové prostředí. Našel se ještě někdo, kdo tuto hru podpořil, nebo dáváte raději přednost nekonečnému přívalu her s tématikou fantasy, sci-fi a zombie?
12.1.2018 16:48:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Nalinkování postav
Kdyby to nalinkování postav nešlo změnit vůbec, to by mě štvalo taky. Jenže jsem taky nečekal, že udělat z šerifa desperáta a naopak půjde až takhle snadno (v podstatě na to stačí jedno jediné kolo).

Že se příběhové karty plní ve více hráčích snadno, to je taky v pořádku, aspoň se něco děje, ale myslím si, že šlo vymyslet více než 5 typů karet (zvlášť, když je těch karet celkem 80). Mimochodem ve videu na YouTube, kde to hráli pouze dva hráči se ty karty plnily naopak dost obtížně (při hře 2-4 hráčů je podmínka pro splnění stejná), jelikož nějakou chvíli trvalo než někdo utratil v jednom kole 80 dolarů nebo napadnul jiného hráče.

Jinak já jsem od této hry nečekal nějaké složité herní mechaniky, spíš jednoduchou zábavu, což i splnila. Ale naprosto zásadní pro mě byly ty postavy a možnost si za ně zahrát a hlavně při tom i cítit, že hraju za některou konkrétní legendu. A to hra bohužel nenabízí.

A ještě k té kampani. Nikdo po nich nechtěl, aby posílali update každý den, ale když se během 40 dní objeví na KS zhruba 500 příspěvků (z toho dobrá třetina jsou dotazy), ale ani jeden od vydavatele, tak to prostě v pořádku není.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

19.10.2018 08:26:15

Vybíráme z Bazaru

Tumult Royal
Tumult Royal
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas