Last Night on Earth: Survival of the Fittest

xxxxxxxxxo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Last Night on Earth: Survival of the Fittest - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Last Night on Earth: The Zombie Game
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Flying Frog Productions
Autoři: Jason C. Hill
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Již pár dní zvažuju, zda bych měl navázat na pěknou práci od Axeho(překlad pro LNOE a LNOE-Growing Hunger) a zkusit něco podobného pro Survival of the Fittest. Tzn. přeložit, zasadit do grafiky a vyvěsit na zatrolenky.

1) myslíte, že by byl o překlad zájem?
2) Axeho (pokud to bude číst) bych rád požádal, aby "prásknul" jaký font použil u předchozích dílů (ať je to jednotné)
3) v první fázi bych chtěl začít od toho nejjednoduššího tzn. scénáře a podle ohlasů případně i zbytek.
4) chtěl bych požádat o support někoho, kdo může udělat kvalitní scan karet scénářů(Supply Run, Search for the Truth, Rescue Mission a Hunker Down), protože já to zkoušel odfotit(scan nemám) a to stojí za zlámanou grešli.

13.8.2010 14:05:06

Zájem by určitě byl:)
Koupi určitě plánuju, abych doplnil sbírku, a přeložený pravidla se vždycky hodí (hlavně pro spoluhráče). Já osobně si radši čtu v AJ, člověk aspoň má pocit, že pořád procvičuje mozek:)
Se scannem asi nepomůžu, scanner sice mám a to i kvalitní, ale nemám zatím hru:D

13.8.2010 19:36:50

rbx

Deskovec
Pokud me zase nepredbehne Merlin, tak to klidne v pondeli utery naskenuju.

13.8.2010 21:00:00

rbx
Uvidíme, s čím se Merlin tentokrát ukáže :) Každopádně zatím začnu překládat a budu s tebou počítat. Jestli to pak hodíš do sekce obrázky, nebo si to předáme jiným působem, nechám samozřejmě na tobě.
Předem díky za spolupráci.

13.8.2010 23:00:32

upřesnění pravidel scénáře
Začal jsem s překladem(scénář Rescue mission) a nejsem si jist jednou věcí. V bodě 3) se píše "Zombies win by killing 2 of the Townsfolk Allies, or ......" My jsem tento scénář ještě nehráli, ale buď jsem něco přehlédl a nebo nechápu, jak může zombie hráč zabít obyvatele. Máte někdo zkušenosti s tímto scénářem, ať tam nepíšu nesmysly. Díky.

14.8.2010 16:37:55

rbx

Deskovec
To je podle me bud v pocatecnim setupu scenare - rozmisteni zetonu obyvatel na urcite misto na planu, nebo se to nekdy urcuje v prubehu hry, kdyz ma scenar nekolik bodu.

14.8.2010 17:55:36

rbx
Jasně v setupu je napsáno, že se umístí žetony obyvatel na všechna místa náhodné budovy, ale nikde nic o tom, jak je mohou zombie zabít. Logicky si říkám, že asi v okamžiku, kdy na jejich pole vstoupí zombie, ale jistý se nejsem :(

14.8.2010 22:06:13

překlad
Ufff, až teď jsem si všiml tohoto tématu ... jestli to ještě je aktuální (asi ne, co?), mohu k překladu nabídnout kompletní sken své hry v 600 DPI...

Příště mi radši písněte zprávu, občas jsem taky na dovolený mimo civilizaci :-) (když koukám na datum příspěvků :-)

23.9.2010 09:16:21

žádost o radu
Zdravím, jelikož jsem si díky Axemu a dalších mohl počeštit tuto hru, rád bych v tom pokračoval i u tohoto přídavku. Můj dotaz je prostý, pokud tedy nikdo nědělá na překladu karet. Mohl by mi někdo poradit jak postupovat. Myslím tím jak implemenotvat svůj překlad na karty - tedy postup při skenování a následně jaký program použít pro editaci textu na kartě. Díky za rady a tipy

22.2.2011 09:19:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Pravidla
Moc prosím o překlad pravidel a karet s Survival of the Fittest.Moje vlastní pokusy o překlad s Googlem byli fatalní!
Prosím zkušené hrače LSOE o pomoc?Určitě to za to stojí?Je to skvěla hra.

Předem všem děkuji za reakce.

1.12.2011 18:01:49

kortexo
Na preklad pravidel se chystam, ale ne driv nez unor, brezen pristiho roku.

1.12.2011 21:06:21

překlad
Už je čas pane Saiwere :)

20.2.2012 23:54:49

Barny
Hned po Zombie state...

21.2.2012 00:25:20

scan
ak by bol zaujem o ten SCAN tak ho mozem este dodat ...coskoro by som mal toto rozsirenie mat a kvalitny scan mozem hned dodat ...docela by bodol preklad ;) ...je teda este zaujem o ten scan ?

16.3.2012 00:14:03

GasThan
Sken uz davno mam, diky. Jen mi ted chybi nejak cas na dodelani Zombie state, natoz LNOE SoF. Ale neboj, obou prekladu se dockate.

16.3.2012 06:56:15

saiwer
co to je Zombie state ??

17.3.2012 02:12:42

Zombie state
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/zombie-state-diplomacy-of-the-dead-1544/

Velmi povedená hra, jen jsem nepřišel moc na chuť jejímu vzhledu, ale to nic nemění na skvělém pocitu beznaděje, kterým naplní každého hráče.

17.3.2012 09:12:09

díky
zdravím všechny,
velmi děkuji všem co se pustili do překladu pravidel a karet.Určitě to potřeba je a spousta lidi to ocení, za všechny ještě jednou děkuji.Tento datadisk mi přišel velmi složitý na překlad a ani pravidla nebyli moc jasné.Díky tomu jsem to ani nehral se základem.
Ta hra je originalní a skvělá a rozhodně si zaslouží kompletní překlad ke všem přídavkům pro ty hůř jazykově vybavené ke kterým se řadím i já.

PS:Velmi mně mrzí, že se této hře nedostavá takového ohlasu jaký by si zasloužila.

s pozdravem kortexo

14.4.2012 23:24:05

Zombie state
Ještě jeden dík za Zombie state.Strategie se zombie velmi svěží nápad.

14.4.2012 23:29:57

rbx

Kortexo
Mas Zombie State? To je moje TOP5 hra!

15.4.2012 01:29:44

Kortexo, rbx
Zombie state je opravdu velmi zajímava hra. Kurna, ja to musim co nejdrive doprelozit! Mejte prosim jeste trpelivost, posledni dobou jsem nemel na preklad moc myslenky... Jinak ale vrele doporucuji.

15.4.2012 09:59:54

Zombie state
Zombie state nemám, ale časem planuji.Vypadá velmi zajimavě.

16.4.2012 22:05:14

kortexo
Na podzim maji navic vyjit Zombicide, ale hlavne Zpocalypse, ta podle vseho vypada velmi dobre... Letosni rok se zda byt priznivcum poklesleho zanru zombie naklonen.

16.4.2012 23:10:52

výhled
Pěkný výhled letošních zombie her.Oba tituly vypadají zajimavě.

17.4.2012 19:14:49

překlad
saiwere né že bych tě chtěl nějak honit, ale jak to vypadá s překladem? nemůžu se dočkat :)

22.10.2012 21:20:34

Vybíráme z Bazaru

Kniha rituálů
Akt. cena: 115 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas