Klub ztroskotanců

xxxxxxxxxo hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Klub ztroskotanců - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 100 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Czech Games Edition
Autoři: Vladimír Suchý
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Jaké to je?
13.10.2016 18:44:10

po 8 hrach od niekoho, kto nehral "Last will"
U nas je to pecka!

Hrala som to v 2-5 hracoch, a vzdy hru so vsetkymi 3 modulmi. Velmi sa mi to paci! Tema velmi napomaha, zlahcuje atmosferu, pretoze inak by to sklzlo do ticheho prepocitavania symbolov.

Prekvapivo rychlo sa to vysvetluje. Symboly na kartach su divne a chcu zvyk a novacikom som vzdy vysvetlovala, co ktora karta znamena, ale po 2 kolach to uz ide autopilotom. Taktiez, prevedenie je kvalitne.

Vsetci spoluhraci sa zhodli, ze najlepsia je spolocenska sutaz, kde sa snazis znechutit 4 vyznamne postavy Londynskej smotanky, co je v hre znazornene posunom postav na stupnici "respektu / znechutenia". Tato cast je najviac v style "puzzle" a daju sa prichystat krasne uspokojujuce tahy zakoncene elegantnym vyhnutim sa "Dame Beatrice", teticky, ktora bude napravat Tvoju povest rozpravanim milych historiek z Tvojho detstva kazdemu, koho stretne.

Co sa tyka poctu hracov, pacilo sa mi to ako v 2, 3, 4 tak v 5. Pozor vsak na filozofov. Je tu dost miesta na premyslanie, ako pri brani kariet / aktivovani akcnych poli, tak aj pri samotnom hrani svojej ruky. Tiez sme zatrhli prilisne prepocitavanie, ak niekto chcel predcasne ukoncit hru a pocital skore ostatnym.

Jedine minus asi --- v kazdej hre vidis vsetky karty, takze po par hrach uz nemas ziadne prekvapenie. Ale usmev na tvari ostava ako z temy, tak i z uspokojenie, s akym malom vzdy na konci skoncis :)

14.10.2016 10:06:54

Vybíráme z Bazaru

Fury of Dracula EN
Fury of Dracula EN
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas