Kings & Things

xxxxxxxooo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Kings & Things - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, budovatelská
Čeština: není
Vydavatelé: Games Workshop
Hobby Japan
Pegasus Spiele
West End Games
Z-Man Games
Autoři: Doug Kaufman
Robert J. Kuntz
Tom Wham
Rok vydání: 1986
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hral niekto?

nejake zazitky z hrania?ten reprint vyzera pekne.
20.2.2011 19:06:13

dajo
Myslim, že to jiraman mel na zatroconu a chtěl si to zahrát, ale nedošlo k tomu

20.2.2011 19:13:11

sklamanie
skusili sme to hrat na herchate na orave na jesen (po essene, kde som dostal anglicku verziu hry). bol som vonkajsou peknotou hry zlakany a ukecal som na hranie par dalsich. cely zvysok herchaty mi to davali vyzrat za trest, co asi vypoveda o ich zazitku z hrania :p

ale optimisticky variant: ak by som tu hru mal kedysi davno, tak si to uzijem ovela viac, kedze som bol ovela menej narocny na fungovanie a dynamiku hry. a su tam pekne potvorky. ale nekupoval by som to asi a len narocne ma niekto ukeca hrat sa to znovu :(

20.2.2011 23:41:41

líbí :)
jedna z nejzábavnějších her, kterou jsem si zahrál na slezině v Hradišti... není to samozřejmě nic pro milovníky komplexních a propracovaných strategií, protože je to totálně random dice-fest, ale v plném počtu hráčů je to poměrně vtipná, konfliktní hra s občasným sviněním (a nebo častým - záleží na štěstí na eventy)

3.4.2011 18:07:20

tak tak
byl jsem jeden z těch, kteří to s perma-nickem hráli a musím říct, že jsem se nasmál. člověk nesmí k tomu přistupovat příliš seriozně, nebo nedej bože chtít vyhrát. Je to o kostkách, ale to kdejaká podobná hra. Veselý vymakaný risk. Trošku small world. ALe hodně o náhodě. A je tam celkem ekonomie... protože je fajn investovat do developmentu svých políček. JInak my sme to hráli hodně agresivně, ale věřím, že euraři by to hráli jako první světovou. Za zajištěných pozic. A pak by to mohlo být úplně jiné. Navíc je tam morová rána... což je takový restart hry. :) Za mne 4 hvězdy, protože jsem se opravdu Královsky bavil.

3.4.2011 19:25:14

stopa, kterou to ve mě zanechalo
No je to vtipnější než řada party games, který můžou K&T jen tiše závidět.
Taky mě dost bavilo jak každej kolemjdoucí v němém úžasu zítral co to hrajem a typická otázka. To jsou osadníci ? :D
Asi mě to nepřiměje mít tuto hru ve své sbírce, ale na hraní se nechám kdykoliv přemluvit.

3.4.2011 23:20:02

Vybíráme z Bazaru

Kutná Hora
Kutná Hora
Akt. cena: 1125 Kč
Končí za: 23 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas