Kingdom Builder

xxxxxxxooo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Kingdom Builder - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Queen Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dalsi masterpiece od tvurce Dominionu?

Dokaze Donald, ze na co sahne, se promeni v goldnovy valoun? Zopakuje se minula hratelnostni prda? Poldehnete hypu?

Tady muzete zasmirovat v pravidlech:
http://www.boardgamegeek.com/filepage/70570/kingdom-builder-english-rules
18.9.2011 10:32:06

Hype
Já hypu podlehnu a hru si dám na svůj soukromý wishlist.

18.9.2011 16:58:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Dojmy?
Nedostal se k tomu někdo v Essenu, nebo někde? Koukám, že Lumirius tomu dal hodnocení, což takhle se podělit o dojmy? :-)

25.10.2011 09:20:45

Dojmy
zkoušeli jsme v Essenu na "stánku" a ty peníze jsem za to obětoval.
Co mě na hře láká je asi veliká variabilita setupů. 3 postavy z 10ti, 4 části mapy z 8, 4 zvláštní budovy z 8. Pravidla na 10 minut. Hra za hodinu odehraná. Ideální hra když přijde návštěva.
Nevím jestlis e rozepisovat k principu. Na začátku hry se vylosují 3 postavy podle kterých se pak dělá konečné hodnocení. Hráči ve svém tahu otočí náhodně kartu Terénu a do daného terénu umístí 3 domečky,tak aby navazovaly na tvé dosavadní království, pokud nemůžeš tak je tam vyjímka, že můžeš přesunout na legální terén, aniž by se dotýkaly. Pokud osídlíš u speciální budovy tak si vezmeš žeton dané budovy a můžeš využít její schopnosti (další možnosti v osídlování). Cílem hry je zbavit se svých domečků a mít je umístěne tak abys co nejlépe obodoval, podle vylosovaných postav (Rybář 1 bod za každý domeček u vodní plochy, Kupec 4 body za každé město spojené se speciální budovou, atd).

25.10.2011 12:12:52

Vybíráme z Bazaru

Project L Collector's KS All-in Edition + playmat
Project L Collector's KS All-in Edition + playmat
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas