Kill Doctor Lucky

xxxxxxxxoo hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

Kill Doctor Lucky - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 7
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Cheapass Games
Mario Truant Verlag
Titanic Games
Autoři: James Ernest
Rok vydání: 1996
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rbx
rbx - avatar

Ma to nekdo?

Ja premyslim, ze si to poridim, protoze se mi moc libi zpracovani a ten zvrhly namet. Pokud jsem dobre pochopil skoro neslysitelne pustenou Vasselovu recenzi (kvuli detem), tak je to o tom, ze hrac ma za ukol zamordovat Doktora Stastneho (nebo Stestenu) :-), ktery se potuluje po baraku, ale nemuze to udelat pred svedky, coz jsou ostatni hraci, kteri ale maji uplne stejny ukol. Takze se plany hracu kapku krizi.:-) Jsou tam ruzne vrazedne zbrane a dalsi spousta karet, takze to vypada na dobre zvrhlou zabavu :-)
No, ja si to tak jako tak poridim, jen jsem byl zvedav, jestli to nekdo nema, treba v tom starsim vydani, ktery by mi to treba vyvratil nebo naopak potvrdil.
diky moc!
29.1.2010 19:37:46

rbx

rehabilitace hry
Tak jsme si to po roce zahrali pouze ve trech lidech a bylo to super. S tou minulou partii v osmi lidech se to vubec neda srovnavat. Dalo se taktizovat a navic to byla hrozna sranda, frustrace z minula se vubec nekonala. Takze pouzitelny pocet hracu odhaduju tak na 3-5. Ve vicero hracich uz to je maso.

30.5.2011 14:31:45

rbx
Dobre vedet, ta hra v 8mi byla silena :) Vem na Warcon, vecer bude dobra :)

30.5.2011 14:56:17

to rbx:
Tak mám se na hru těšit nebo ji mám dát do světa? :-)
Zvědavost je ale mrhca.... ;-)
Jak se to vlastně hraje ve třech? To hraješ jen za konkrétní postavy a ostatní jsou mimo hru?

30.5.2011 19:48:28

rbx

kent
cetl jsi pravidla? Tam jsou vsechny postavy uplne stejne, na tom vubec nezalezi, kdo je kdo. Ukol je jasny, zastavit doktora :-)

takze ano, zbytek postav je v bedne, ale jak rikam, jmena postav nehrajou roli. Kazdy si vybere tu svoji, ktera se mu libi a s tou hraje. Doktor se pohybuje automaticky po rpedem dane trase, ze ktere hpo hraci svymi kartami vychyluji.

30.5.2011 20:15:58 | Upraveno autorem (porovnej)

KDL
Mám to, ještě ve starým vydání Cheapass games. Je to výborná hra i pro děti. Mírňoulince zvrácená, ale dost vtipná.

30.5.2011 20:17:00

to rbx:
Jasan, špatně jsem to napsal. Myselle jsem jako počet hráčů. :-)
No tak se budu těšit. :-)

30.5.2011 20:56:16

kent
Ukol zni jasne - zastavit muze s lekarskou brasnou :)

31.5.2011 08:15:44

kdl
jj, moc příjemné to bylo, na základě toho jsem si koupil perquel Save Doctor Lucky, který se odehrává na Titaniku, je to podobně zábavný :-)

31.5.2011 11:25:53

to ozzy79:
Ano, tuhle hru jsem také viděl v tom e-shopu odkud jsem si Kill Dr. Lucky objednával. Divím se, že tu není ještě mezi hrami? ;-)

Sydo: Jasně, chápu. :-)

31.5.2011 18:55:40

Dostupnost
Poradíte kde sehnat Anniversary edition ?
EDIT: 1ks se mi nakonec podařilo sehnat.

17.4.2019 09:46:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Vinohrad: Toskánsko
Vinohrad: Toskánsko
Akt. cena: 205 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas