Kámen, zbraně, papír

xxxxxxoooo hodnoceno 76x (Seznam vlastníků)

Kámen, zbraně, papír - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Dino Toys
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

navod

ahojte, nema nahodou niekto navod k tejto hre? kupila som si ju vcera a bohuzial, v navode chybaju strany 5-6 a 11-12... bola by som veeelmi vdacna :)
11.8.2009 13:05:57

to moljka
A proč to nereklamuješ tam kde jsi to koupila !?

11.8.2009 18:12:09

navod
lebo mi to pripada zbytocne, cela hra je v poriadku. ak nezozeniem navod nejak tak, tak to budem, samozrejme, reklamovat

11.8.2009 19:11:16

reklamace
Když si koupím vadné zboží, tak ho samozřejmě hned reklamuju. Proč bych za svoje peníze měl někde shánět ve vlastní režii součást vadného zboží. Přece je samozřejmé, že ti hru vymění a nebo dají úplný návod. Připadá mi to jako pozůstatek starých časů, kdy se musel každý za všechno doprošovat. Buďme trošku sebevědomí a jestliže za něco dám své peníze, tak chci plnou kvalitu.

11.8.2009 22:31:23

navod
hm, mne to skor pripada ako ekologicke myslenie, ale kazdy si to vysvetluje po svojom...

12.8.2009 08:42:42

to moljka
Nechápu co je ekologické na tom, když si dodělám doma něco co mi na věci co jsem si koupil chybí!?

12.8.2009 10:21:44

kren
proč to hrotiš s reklamací kvůli dvou stránkám, mluvíš o nákladech ale ona cesta zpět do obchodu může vyjít o dost dráž než tist dvou stránek.

to moljka
když vydržíš do večera tak ti to pošlu.
napiš mail kam to chceš poslat.

12.8.2009 10:35:05

:-)
Krásně je vidět, jak má každý jiné vidění světa a druhému ho podsouvá :-)

Já bych třeba taky asi zkusil nejdřív pravidla stáhnout, protože asi fakt patřím k online generaci, pravidla více čtu v el. podobě a pokud se to dá vyřešit tak, tak to radši tak vyřeším, než bych se šel otravovat s reklamačním řízením. Nicméně chápu i přístup krena, pouze ho využívám ve "vážnějších" případech.

12.8.2009 10:51:46

Což mi připomělo jeden případ...
když jsem byl v obchodě a přede mnou jeden pán reklamoval petardu za 2 Kč, že mu nevybouchla a tedy nesplnila to, proč si ji kupoval. Chápu z principu, ale naprosto nechápu z ohledem na vynaložený čas ve srovnání se ztrátou zákazníka. Abych to takto řešil, tak by se muselo jednat o řádově hodnotnější věc...

12.8.2009 10:55:29

to všichni
No nezlobte se na mne, ale když si koupím zmetek, tak s tím nemůžu být spokojený. Už jenom proto, aby si prodejci a výrobci nezvykly na to, že se lidi spokojí se zmetky a drží pusu a krok.

12.8.2009 11:29:53

to kren
V pořádku, naprosto tě chápu. Jen se prostě sám chovám stejně až od určité ceny věci a závažnosti problému. Nikomu to nenutím a neberu nikomu to, jak to vidí on :-) I ten pán v příhodě k tomu přistupoval naprosto legitimně, jen z mého úhlu pohledu mě to přišlo zvláštní...

12.8.2009 11:45:34

názor
Já osobně velice chápu přístup Křena, taky se snažím chovat podle hesla "Náš zákazník, náš pán", když jsem já ten zákazník :-) O tom vychovávání prodejců to přesně sedí.

Mimochodem, tohle bych řešil spíš než reklamací žádostí o zaslání chybějícího návodu na obchod, případně na vydavatele hry. A samozřejmě mailem, taky nejsem příznivcem chození někam kvůli kravinám ...

12.8.2009 12:09:43

to kren
tak netvrdím že máš být spokojen, ba naopak ani já bych nebyl ale zase si nedělám iluze o kvalitě některých věcí ¨(třeba her od dina). Docela mě pobavilo když jsem jednou tuhle hru viděl někde v albertu nebo intersparu (prostě nějakej supermarket) a tam ji měli v akci a u popisu hry měli napsáno "Kámen Nůžky Papír" čož asi vypovídá o tom jak tomu rozuměj a jak k tomu přistupují.

12.8.2009 12:26:20

ad reklamace
Samozřejmě, že já to taky řešívám přes mail. Největší legrace byla, když mi pes sežral 2 bílé umělohmotné cestičky k osadníkům. Vzhledem k tomu, že v koupenému rozšíření pro 5-6 hráčů mi v krabici chyběla i jedna hnědá cestička, tak jsem napsal do Albi aby mi poslali 2 bílé cestičky a 1 hnědou k nové umělohmotné edici osadníků. Ochotně mi poslali ale bílé cestičky poslali pro dřevěnou edici. Tak jsem jim znovu napsal, že byl nějaký šum v komunikaci mezi skladem a Radkem Švecem se kterým jsem komunikoval. Obratem poslali zásilku, ale v ní zase byla bílá cestička jen jedna - to už mi připadalo docela legrační a povedlo se to až na potřetí :-). Od té doby jsme s Radkem Švecem z Albi dobří přátelé. Moc se mi za to omlouval, ale mě to celé připadlo tak legrační, že jsem se vůbec nezlobil - to se může stát každému.

12.8.2009 12:35:09

nezveličoval bych to
paladin: No od hypermarketů se neočekává že budou zaměstnávat odborníky na všechno nabízené zboží. A ten název hry si o prosté popletení říká, dokonce je na tom založen.

A obecně, pokud jde zákazníkům v prvé řadě o cenu, musí to být na úkor kvality, což je přesně strategie hypermarketů. Pokud tam lidé nakupují, tak na ni dobrovolně přistupují. Kdo chce nakupovat u odborníků, musí jít k odborníkům.

Ad nekompletní manuál: Myslím, že zevšeobecňovat tuto (předpokládám) ojedinělou chybu vzniklou při kompletaci manuálů v tiskárně nemá význam. Oni to ani nemohli zjistit, hromadné tisky se nikdy nedělají přesně na jediný kus. Takže technicky nebyli schopni zjistit, že inkriminovaná stránka někde chybí. A i kdyby zjistil, chápu výrobce, že nezačal překontrolovávat několik tisíc manuálů ručně a nevypnul tím celou výrobní linku na několik hodin kvůli jednomu vadnému manuálu. To se může stát při jakékoli hromadné činnosti. Jiná věc je, kdyby se tato chyba objevila v celé sérii krabic, to by pak bylo pochybení tiskárny, potažmo výrobce.

12.8.2009 13:55:45

to paladin91
jeeej, dakujem velmi pekne, tesim sa :) vydrzala by som aj dlhsie ako do vecera :)

12.8.2009 20:02:38

Tady je komplet CZ návod
http://www.edisk.cz/stahni/07711/Navod.pdf_13.58MB.html

13.8.2009 06:42:02

husak
subor neexistuje...

13.10.2009 10:41:50

Vybíráme z Bazaru

Kartografové: Hrdinové
Kartografové: Hrdinové
Akt. cena: 440 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas