Kámen, zbraně, papír

xxxxxxoooo hodnoceno 76x (Seznam vlastníků)

Kámen, zbraně, papír - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Dino Toys
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nákup

Chtěl bych se zepta. V pravidlech v sekci "nákup" je popsána situace kdy hráč může dražit ve svém tahu jednu nebo dvě nabídkové karty a vše okolo toho. Řekněme, že zkusím dražit jen jednu a protihráč mě předraží, pak já jeho, on to stejné a tak stále dokola, dokud nebude dražba vyrovnaná. Cos tím pak?
Pochopil jsem, že každý musí vždy o jednu surovinu min.předražit tu předešlou nabídku, ale co když to hráč po mě jen dorovná?
29.3.2015 09:08:11

nákup - další otázka
Když draží dva hráči, např. jednu nabídkovou kartu, po dražbě se všechny suroviny, které padli do dražby, umístí zpět do banku? hrajeme to takto, ale v pravidlech jsem tuhle zmínku nenašel, je tomu opravdu tak?

29.3.2015 09:31:28

Pokud si pamatuju
když dražíš, musíš přihodit víc než je aktuální nabídka, tj. remíza nemůže nastat. Výjimku (výhodu) má začínající hráč (ten, co má u sebe žlutou kartu) - tomu stačí dorovnat a v případě remízy by draženou kartu bral on.

Když je dražba u konce, vítěz odevzdá vsazenou částku do banku.

29.3.2015 17:04:33

odpověď
Jen vítěz odevzdává? to je škoda..pak má ten konkorující dost surovin, lepší hrát tak jak jsem psal asi..jelikož si to každý rozmyslí, hestli vsadit nebo ne...a co vsadí tak pak propadne...a třeba to raději vzdá :-)

29.3.2015 18:08:03

platí vítěz
jen vítěz platí - je to normální aukce.

Tím že vyšponuješ někomu cenu si uděláš lepší pozici do další dražby, protože vítěz bude bez surovin. Ale přihozením samozřejmě "riskuješ", že už tě nikdo nepřehodí a budeš platit ty.

29.3.2015 20:10:08

Vybíráme z Bazaru

Hvězdní kapitáni
Hvězdní kapitáni
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas