Journey: Wrath of Demons

xxxooooooo hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Journey: Wrath of Demons - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: neuvedeno
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Tak tahle hra má snad nejhezčí figurky co jsem kdy viděl a navíc super téma. Ví někdo, jestli je to i dobrá hra? Nějaké dojmy z hraní?
22.9.2015 08:28:51

.
Zatim jsem mel v rukach jen ty krasny figurky - s nimi musi byt radost hrat :)
Vedet o tom KS vcas, urcite bych do nej sel...

prvni dojmy:
http://www.deskozrout.cz/topic/5744-prvni-dojmy/

22.9.2015 09:13:49

můžu doporučit
Mám za sebou pár her a zatím spokojenost. Stručně: fantastické figurky, atmosféra a jednoduchost. Žádné zdržování neustálým nahlížením do pravidel (přesný opak MYTHu). Nového hráče to naučíš za 10 minut a můžete hrát. Některé scénáře se dají odehrát i do hodinky.

Jedinou větší výtku mám k systému pohybu postav - podle pravidel není možné, aby postava couvala (a to je couvání dokonce i v BattleTechu), nebo šla bokem, musí se furt otáčet. Ale dá se na to zvyknout a je potřeba pohyb dobře plánovat.

Četl jsem několik negativních názorů na kvalitu materiálu karet, hracího plánu a karet postav, ale podle mě je to standard jako u ostatních her. Někdo si stěžoval, že na kartách nejsou kresby, ale jen fotky těch plastových miniatur - podle mě to, ale napomáhá přehlednosti. Vadí mi jen použití až příliš mnoha fontů na hracích kartách postav (jeden z nich je navíc blbě čitelný). A lepší by mohl být i plastový ukazatel počtu životů, který může snadno z hrací desky sklouznout.

Celkově na mě hra udělala super dojem, těším se na další zahrání.

22.9.2015 09:47:27

Vybíráme z Bazaru

AdapTableTop - modulární systém na deskovky
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas