ISS Vanguard - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Michał Oracz
Paweł Samborski
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Herne tipy a triky.

Moze to byt celkom prospesna tema na diskusiu. Podelte sa o svoje tipy a rady.

Posadka:

Snazite sa mat co najskor veteranov, alebo radsej sirsiu zakladnu posadky prvej urovne? Ja to robim zatial tak ze som si najprv rozsiroval dostatocne velku zakladnu 1 urovne a ked mi dosli obaly 1 urovne, zacal som si 1 povysovat na 2, nasledne zasa uvolnene 1 obaly do posadky, a az nakoniec ked som mal vsetkych v urovni 2 som upgradoval na 3 uroven. Podotykam ze mam aj osobne zlozky. Ako to robite vy? 

Planety:

Snazite sa vyriesit co najviac uloh na 1 strane planetarnych sustav, alebo casto lietate zo sustavy do sustavy a riesite jednotlive ulohy za energiu?
 

„O vašom osude rozhoduje voľba, nie náhoda.“ (Aristoteles)

11.4.2024 15:37:24

ja sa snazim zapajat co najskor veteranov

18.4.2024 09:45:09

Ja som za Veteránov, 
lenže trpím na nedostatok personálu (jeden deň som tak zle hádzal, že misia skončila skôr ako začala - a na ošetrovni strávili dlhý čas ,…)

Stránku/sústavu, nechcem opúšťať pokiaľ nedorobím aspoň 3 zo 4 lokácií (priemerne sú 4), najlepšie až keď všetko splním - opustím sústavu,… len nie vždy sa to dá, ak nemám požadované vylepšenie, atď… 

A na planétu sa vraciam aj 2-3x , pretože by som rád získal všetky “objavy” :D a keď už mám “polomŕtvy” team pre zranenia,… je ťažko dokončiť planétu.

22.4.2024 14:45:52

Vybíráme z Bazaru

Stroganov (CZ)
Stroganov (CZ)
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas