IQ Twist - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: logická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: MindOK
Smart Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

...tak jsem si ji konečně pořídila a jsem opravdu mile překvapená. Baví mě dokonce víc než IQ Box a to mám IQ Box fakt ráda...IQ TWIST je fakt dobrej! :)
14.3.2013 16:05:36

ta "jemná"
A v čem je jiný? Respektive jak se řeší? :) Já hrál pouze několik odnoží IQ Boxu - verze s pravidelnými tvary a s patvary.

14.3.2013 16:50:47

death....
...princip je v podstatě stejný, ale mně se líbí, že si tu hrací desku /zadání/ v podstatě vytvoříš "zapíchnutím" barevnýho kolíčku no a potom tam musíš někam vtěsnat ty patvary dle barvy...U IQ Boxu dáš nějaký ty počáteční dílky na určené místo a pak to sestavuješ, tady pracuješ se všema dílkama od začátku a je rozhodující jak je vpasuješ na ty barevný kolíčky...

14.3.2013 16:57:09 | Upraveno autorem (porovnej)

za mě i děti taky super
já jsem si jí nadělila k vánocům a ještě mě nepřestala bavit... děti zkouší ta jednodušší zadání a já ty těžší, přiznávám, že všechno jsem ale ještě nesložila..

14.3.2013 17:37:47

jj
já jsem přemýšlela, zda to pořizovat, když už mám IQ Box a můžu říct, že mě rozhodně tento přírustek potěšil :-)

14.3.2013 17:45:35

dojmy
Já mám IQ twist, IQ box i IQ fit a každý je trochu jiný, nejvíc mě baví právě IQ twist, ale je fakt že ho mám nejdéle,tak trochu asi i proto :-)

14.3.2013 20:58:28

lonpos abstrakt
Zkuste to, ten mi přišel opravdu jako výzva, jen nevím, zda tyto všecky věci patří mezi hry na zh, ale to je asi jen můj názor.
Pak by to chtělo sekci hlavolamů a narvat tam všecky smárty a think funy, které tu jsou.
Proč sem nepřidat tangram a pentomino, je to ze stejného ranku a klasika nejklasikovatější.

15.3.2013 09:51:45

Vybíráme z Bazaru

Barcelona
Barcelona
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas