Inquisitio - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Tuonela Productions Ltd.
Autoři: Jani Rönkkönen
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Bude někdy k dostání i u nás?

Tuhle hru jsem hrál jenom jednou v brněnském klubu deskových her, ale strašně mě bavila i přesto, že jsem prohrál a jako nejstrašnější čaroděj byl nakonec upálen na hranici. Hra mi přijde úžasně atmosferická, má úžasné ilustrace, už jen kvůli nímž bych si ji rád pořídil.

Tak se teda ptám jestli je nějaká šance na to, že se objeví v nějakém českém e-shopu?
8.12.2010 14:44:20

rbx

Raven
vypada to hezky, takze az na ni nekde narazim, tak urcite bude. Jen to je nejaka severska firma a jejich hry nejak extra v sirsi distribuci nejsou, ale treba se zrovna u teto pletu. Uvidime, vypada to, ze tam je dost materialu.

Koukal jsem na BGG a vidim ceska pravidla, to je dobre. Spis je divne, ze ji tam vubec nikdo neprodava. Ani na eBay, ani na BGG marketu.

8.12.2010 23:16:10

DD

hra
No zvlastni je ze tu hru nema to vydavatelstvi ani ve svem obchode. Takze tezko rict jestli se da vubec jeste nekde sehnat.

9.12.2010 10:19:25

rbx

DD
ja tedy nevim, jestli jsme koukali na stejne stranky, ale tady ji normalne maji:
http://www.tuonelaproductions.com/store/index.php?main_page=product_info&cPath=8&products_id=18

Jinak u Tuonely jsme se se Sydem v Essenu nedobrovolne zastavili, kdyz jsem se zalibne koukal na jejich hru inspirovanou scifi strileckou Elite, ktera se jmenovala Phantom League. Byli jsme zatahnuti do predvadecky Soul Hunters, kde nam to takova snaziva Svedka popisovala, ale nejak se do toho zamotala a ja nevedel kde je hlava a kde pata. Takze me to nepresvedcilo.

9.12.2010 10:41:37

DD

rbx
Jj, browsil jsem totiz board games a ono je to card games :o).

9.12.2010 13:03:01

Inquisitio
Mam to pujcene od kamose a beru to na Zatrocon, tak to tam muzem testnout;)

9.1.2011 14:29:43

Vybíráme z Bazaru

Massive Darkness 2: Hellscape (EN) vo fólii
Massive Darkness 2: Hellscape (EN) vo fólii
Akt. cena: 1499 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas