I Am Vlad: Prince Of Wallachia

xxxxoooooo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

I Am Vlad: Prince Of Wallachia - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Real Wallachian Games
Autoři: Cosmin Anghel
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obecne

Bude tohle k dostani i v CR?
9.10.2012 22:44:20

dostupnost
Vlad už zarazil kůly i do české půdy a je již k dostání.

12.3.2013 18:28:17

Tomovy hry
tam som to videl

21.6.2013 00:46:59

K dostani ...
V době, kdy jsem tohle psal, byly k dispozici nic neříkající videa. Téma pro mě bylo/je atraktivní.
Když jsem shlédnul recenzi na tuto hru od Toma Vasela, tak jsem nějak ztratil chut' do toho investovat ...
Co si o tom myslíte?

21.6.2013 17:45:24

Hyman
Podle me hra, ktera za to nestoji. Meli jsme moznost ji hrat a pravidla jsou tak bidne napsana, ze to nebylo temer hratelne. Chtelo to hodne improvizovat a domlouvit se in-game, jak se co zahraje. Je mozne, ze vysla nejaka errata nebo pravidla byla prepracovana, ale co jsem mel moznost hrat ja, tak to byla bida.

Jinak po strance zpracovani krasna grafika, vcelku slusny plan, obrovske figury (trosku nezvyk), nektere velmi zajimave mechanismy, ale na druhou stranu i mechanismy, ktere do sebe moc nezapadaly. Rad bych to zkusil jeste jednou s lepsimi pravidla, ale zatim to je pro me spis takovy prumer a to jsem hodne hodny.

21.6.2013 18:06:41

video
Pozrel som si polovicu toho videa a ta hra sa mi teda nejak nevidela... potom som to video dopozeral dokonca no a oni tam neskutocne nakladali... som este nevidel video, kde by tom vasel tak pochoval nejaku hru...

21.6.2013 18:20:49

fuchso
Tak to jsme asi byli fakt mimo, protoze jsme meli problem s nekterymi pravidly a nebyli schopni najit odpoved. Coz psalo i hodne lidi na BGG, ze s temi pravidli to je temere nehratelne. Ale je mozne, ze pravidla byla upravena.

21.6.2013 18:41:15

zvláštní hra
Musím souhlasit s Vojtou. Hra, když jsem ji viděl na stole, vypadala prostě úžasně, nádhera a velkolepost, přímo vybízela k hraní. Pak jsme se do toho snažili ponořit, ale vůbec to nešlo, mě to připadalo po první hodině herně naprosto strašné.
Snad by si hra zasloužila ještě jeden pokus, ale nic mě asi nedonutí si ji koupit, takže druhá šance už asi nebude. Úplně mi tehdy bylo líto opčíka, který se na to těšil a mám pocit, že jsme mu to znechutili, ale bylo to peklo :).

21.6.2013 19:45:01

Vybíráme z Bazaru

Sagrada
Sagrada
Akt. cena: 620 Kč
Končí za: 58 minut

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas