Hrdinové Normandie: Edice Velká červená 1

xxxxxxxxxx hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Hrdinové Normandie: Edice Velká červená 1 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Yann et Clem
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chybějící žeton(y)?

Může prosím někdo mrknout do své kopie zda má konkrétní žeton německého hrdiny Ludwiga? Mám jen jeho destičku, ale ne žeton. Dále po rychlém přepočítání mám v krabici lehce pod 300 dílků a hra udává přes 300. Z toho vyplývá, že mi zřejmě bude jedno plato žetonů chybět. Děkuji

18.4.2024 10:07:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Zdravím,
posílám dotaz na dodavatele (neměli jsme to přímo přes zkrachovalé Devil Pig Games, byť oni ještě dodávali podklady), který řešil výrobu. Vypadá to, že je chyba v datech punchboardu s kódem HoN-CB-02-FRONT-OD-HoN-002 (ten, na kterém je jeho destička. Pod žetonem Majora Karla Brasserta je totiž žetom, který má z obou stran otazník. Na lícové straně měl být pravděpodobně právě Ludwig:/ Punchboardy původně nebyly vůbec editovatelné, byl to docela boj, protože Devil Pig Games si mysleli, že přeložíme pravidla a karty a žetony zůstanou v originále. Pak jim asi 3 měsíce trvalo, než ty soubory, které vůbec nebyly určené pro editaci uvedli do lokalizovatelného stavu. A jediné vysvětlení je, že při tom předělávání dat, tam tento žeton dali z lícové strany špatně.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

18.4.2024 14:03:22

Tak v tuto chvíli pozastavujeme uvedení do prodeje a zajišťujeme nápravu. 

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

19.4.2024 08:06:59

@Michal-BF Díky za zprávu a přeju celé vaší partě dostatek síly a pevné nervy.

19.4.2024 08:18:56

@Michal-BF slo by sem na ZH hodit pravidla?

Diky

20.4.2024 17:06:29

@andik007 poprosím grafika, ať je nějak smysluplně zmenší, já mám po ruce jen velká tisková data. Pár dní to možná potrvá, je to “úkol do fronty”.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

22.4.2024 08:14:12

super diky moc. Uz se tesim na CZ verzi, mam predobjednano.

Je nejaka moznost dalsich rozsireni, kdyz se to chyti, nebo mam radeji shanet pokoutne ze zahranici, kdyz DVG dopadli jak dopadli :-D

22.4.2024 12:25:03

Mě dnes psal e-shop, že odeslal tak asi už je to vyřešeno.

22.4.2024 15:15:39

@Gareth No tak tady to zvrtal eshop, protože vyřešeno není stále nic. Ještě pořád ani nemáme vyjádření od vydavatele. :( Ale žádný stres, ten dílek je opravdu potřebný až v nějakém 3 scénáři, do té doby je ta hra bez problémů funkční. A i v případě se dá ten stávající žeton nějak označit, než to vyřešíme s dotiskem. Ale než to takto individuálně s každým komunikovat tak bylo optimálnější tu distribuci pozastavit.

22.4.2024 18:46:31

@Azifaral Jenom pro pořádek… Po rychlém googlení jsem našel alespoň čtyři eshopy, které mají hru skladem. Možná se k nim ta informace ani nedonesla.

22.4.2024 19:57:44

No v pátek mě psali, že se vydávání odkládá kvůli problému s komponenty a v pondělí odeslali.

Možná ten opravený komponent dodají pak samostatně nebo jak to bude probíhat.

22.4.2024 21:58:16 | Upraveno autorem (porovnej)

když se podívám na BGG, tak těch chyb tam zřejmě bude více, pokud se to dělalo čistě podle dat od DVG. btw. je tam i žeton Ludwiga. (ale netuším jaký je obsah CZ edice). erratovy punchboard byl k dostání i pro předchozí edici Heroes of Normandie.

23.4.2024 08:14:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Opravený žeton by se měl tento týden vyrábět a následně nám ho letecky pošlou.
Dočasné řešení pro ty, kteří už se ke hře dostali je tato přelepka:
https://www.hraj.cz/images/hraj/hrdinovenormandie/HoN_CZ_punchboard_nahrada_zetonu_domaci_tisk.pdf
Potom vám pošleme opravený žeton a polepený budete moct vyhodit.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

6.5.2024 09:24:25

Mám si potom o opravený žeton napsat prodejci, který mi hru zaslal nebo přímo na Blackfire?

6.5.2024 21:00:26

Klidně přímo mě. Já sem pak napíšu, až dorazí.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

7.5.2024 10:13:47

Vybíráme z Bazaru

Blood Rage CZ 2. edice
Blood Rage CZ 2. edice
Akt. cena: 1600 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas