Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 218x (Seznam vlastníků)

Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Nate French
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

throneteki

http://throneteki.net/

nova platforma pro online hrani. jeste je to ve velmi rane fazi a spousta veci nefunguje, ale tesim se na to. urcite lepsi nez pekelny oktagon.
7.11.2016 12:45:47

OCTGN
Jen se ptám, v čem je podle tebe OCTGN "pekelný"? Hraju na něm poměrně dlouho a podle mě funguje bezvadně a intuitivně, jen jsou občasné výpadky s připojením, ale to většinou netrvá dlouho, je to jen jednou za čas a týká se to celého programu a všech her, ne jen AGoTu.

Vzhledem k tomu, že to po mně chce registraci, nechce se mi do toho lézt ani na vyzkoušení, když jsem spokojený tam, kde jsem, jen mě to zajímá. V čem je to lepší? Je tam dostatek hráčů? Momentálně není problém na OCTGN najít protihráče kdykoliv, nevím, jaká bude frekvence hraní zde.

7.11.2016 13:31:46

lepsi/horsi
nemusim nic instalovat a hledat baliky s obrazky a pak se k tomu slozite proklikavat, abych to nejak zprovoznil. budu moct hrat na mobilnich zarizenich. budu moct hrat s hraci, kteri nemaji wokna.

tu samou otazku si kladli hraci Android Netrunner, kdyz vznikal jinteki. A dneska vsichni hraji na jinteki.

8.11.2016 09:03:56

OCTGN
Ahoj,
díky za info.
Tak je to o té první instalaci, pak už všechno běží pořád dál a karty se tam tahají samy, a obrázky jsou pořád na jednom místě, takže mně osobně to nijak nevadí, i když to možná z počátku je složitější na instalaci. Na mobilu bych to stejně nikdy nehrál, takže tohle pro mě taky význam nemá. Těmi "wokny" myslíš co? Takže pro mě takhle v pohodě, na mě to cílený není a uvidím, jestli mě k tomu donutí migrace ostatních.
Ale díky za odpověď.

8.11.2016 12:30:05

wokna
windows

8.11.2016 14:09:20

:)
Jo takhle. Já si pořád říkal, co tím můžeš myslet :)

8.11.2016 15:36:31

Vybíráme z Bazaru

Sword&Sorcery - Morrigan Hrdina
Sword&Sorcery - Morrigan Hrdina
Akt. cena: 220 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas