Horus Heresy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 135 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Jeff Tidball
John Goodenough
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tak tohle musím mít

Horusova zrada je pro každého občana říše zlomový okamžik historie.
12.12.2009 21:22:54

na svačinkách za 14 dní???
na HH hmmm to teda jsou svačinky, v mém případě bych nejedla spíš 1,5 měsíce

15.4.2010 14:54:38

HH
Mě je naprosto jasné, že je to typ hry, která by se nám líbila...ale momentálně ujíždíme na Arcane Legions a i když tam jsou ty figurky za hubičku, je těch hubiček už poměrně dost a děcka už špulí pusy na další...
A navíc musím přiznat, že momentálně mám plné zuby počešťování her. Konečně jsem dokončil Warrior Knights, postupně upravuju Runewars. Navíc jsem zcela neplánovaně a nekoncepčně nějakým podivným řízením osudu zakoupil neodolatelně slevněný Arkham a abych si ho mohl zahrát s děckama, musím opět "češtit". Nemám moc přístup k tiskárnám a podobným potřebám, takže mám ruční práce ažaž...
Takže HH má smůlu...ale třeba ho někdo přiveze na Zatrocon :)

15.4.2010 15:03:38

HH - husta hra
Tak po prvej hre na zaucenie (vdaka Siarone!!) som doslova nadseny..desne sa mi to pozdava.. musim s tym asi neco spravit..na WL uz je:))

21.11.2010 17:27:30

už jsem s těmi překlady trapný...
ale na tohle se taky těším, až bude někdy přeložené abych to mohl hrát s přítelkyní, kterou to určitě nebude bavit, ale mě se to strašně líbí :)

21.11.2010 17:53:16

Beholder
Chlape jeden, dneska mě fakt točíš ;)... Omlouvám se, ale fakt nestíhám. A vzhledem k tomu že se v brzké době bohužel objeví i Mansion, který asi bude mít vyšší prioritu, tak se to asi zas pošoupne =(

21.11.2010 18:52:42

Morthe
chápu :), ale co se dá dělat, když nejlepší hry dělají FFG a přítelkyně neumí anglicky. Buď budu potichu a nevšímat si FFG her nebo tu budu prudit s překlady :D

21.11.2010 19:41:57

Beholder
No tak u mě přítelkyně sice anglicky umí, jenže jen takovou tu běžnou, na odborné herní scifi/fantasy výrazivo jí poněkud chybí slobní zásoba. Takže i když by to byla nesjpíš schopna přelouskat, radši to strčí mě a já jí koktavě vysvětlím, co ta karta po ní chce. A to je samozřejmě naprd. Takže tomu radši věnuju dva měsíce, ale hra pak nebude zadrhávat a všichni si ki dosyta užijí... nevšímat FFG se nedá, chrlí jednu perlu za druhou a já je všechny chci, hamty hamty

21.11.2010 19:50:27 | Upraveno autorem (porovnej)

tohle musim mit
viete mi niekto povedat cca kolko trva jedna hra?

24.4.2012 12:30:32

Magor
v zalozke Hrani su aj statistiky.. tie ukazuju 2hodky a viac.. cca to sedi.) Ale prvy pokus je bez pomoci tak na cely vecer. Inak casom klesne herna doba aj setup (hlavne ten prvy je ultra -okrem vytlacania zetonov treba kompletovat figurky na spravne rankovane podstavce a pod.:)) ..

24.4.2012 13:30:24

statistiky?
Statistiky? Preklikal som hadam celu stranku a nic. 8-(

25.4.2012 08:42:06

aha
uz vidim. Staci len trochu rozmyslat pri tom. Chcel som nieco pre dvoch prepracovanejsie a rychlejsie. Rozhodoval som sa medzi Horus a Claustrophobia. Zda sa ze Horus je dlhy a Claustro je zase jednoducha prilis.

25.4.2012 08:45:15

Magor
;) jj, kazda hra ma vlastne statistiky a tie su este rozdelene pre kazdy pocet hracov..
Horus asi z tych rychlejsich nie je veru (urco nie zo zaciatku).. a to Claustro sa sice mozno javi prilis jednoducho (to bol aj moj prvy dojem bez zahrania), ale vyhrat je to dost zlozite, to Ta mozem ubezpecit:))
celkovo ale, 'prepracovanost' a 'rychlost' moc dokopy nejdu imho, hlavne ak vynechas 'skusenost', ci?
GL

25.4.2012 09:09:19

.opčík
Ano mas pravdu, komplexnost sa da tazsie spojit s rychlosto, ale da sa to, hlavne pokial sa jedna o hru v dvoch hracov. Rychlu hru si predstavujem tak do 1-2 hodin, pre niekoho pol hodina, cize kazdy tu rychlost vnima inac 8-). Ale aj tak vdaka, kupim obe.

25.4.2012 22:29:03

Vybíráme z Bazaru

Mozkozrout za hranice věčnosti
Mozkozrout za hranice věčnosti
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 3 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas