Hobiti - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 8
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ALTAR
Straky na vrbě
Autoři: Petr Král
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zábavnost

Je to opravdu tak zábavné, jak tvrdí hras atd?:)
17.6.2012 23:02:45

ad zábavnost
Když se do toho trochu vžiješ, okořeníš pár hláškami, tak se i pobavíš. Pokud jen otráveně přihazuješ karty, tak se zábava asi moc konat nebude.
Hrávám jí s děckama na táboře - chytli se hlášek a vychutnávání si hobitího požitkářství a baví se dokonale. S klukama si ji taky občas rádi zahrajeme...pro nenáročnou zábavu k pivu...

17.6.2012 23:24:56

párty verze
Inu s Hobitama jsme jednou zařídili takovou malou párty... Donesli jsme si tvrdý alkohol, pivo, víno, kousky pečeného kuřete a nějaké to maso a hráli jsme to tzv. "role playing". Jakou kartu s poživatinou si zahrál, tu danou věc si musel sníst/vypít. Ne samozřejmě celou, pamatuju si, že tvrdej byl na panáky, pivo na trojdecku a jídlo podle volby hráče, ale vždycky musel alespoň ždibnout. Ani nevim, kdo nakonec vyhrál, ale podle toho, že jsem posléze nebyl schopný doprovodit návštěvu ke dveřím, tak jsem měl k vítězství slušně nakročeno :) To jen takové doporučení pro milou rodinnou variantu ;)

18.6.2012 00:05:57

re
Tak zase já :)
Podle mně ne. Kromě toho, že mám nejasnosti v pravidlech, tak mi to přijde zábavné asi jako obrázkové Prší. Ale věřím, že pro děcka na táboře to kouzlo mít může.

18.6.2012 07:25:50

zábavnost
mě to taky moc nedostalo

18.6.2012 08:15:09

Škoda
To je docela zklamání. Vypadalo to dle popisu fajn. No, stejně to asi vyzkouším a uvidím. Na netu se povaluje nekvalitně nascanovaná stará verze, tak to je ok. Náhodou pro srovnání Policajti od stejného autora jste někdo nehrál? Trošku jsem zas procházel shopy a pár her mi do oka docela padlo (viz ty další asi tři diskuze) :D

18.6.2012 08:44:24

Frog
Určitě to nejdřív vyzkoušej. Cenově je to lákavé, ale já to beru jen jako sběratelský kus a hrát to ani moc nehodlám...záleží taky na tom, s kým to chceš hrát.
K Policajtům něco málo tady: http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/policajti-2645/diskuse/co-to-je-5510/
Bang ráda nemám, takže nic pro mně. Osobně si myslím, že to o moc lepší než Hobiti nebude.

18.6.2012 09:32:19

Zábavnost
Mně připadají Hobiti jako zábavná a příjemná hra, ale je jasný, že není vhodná vždycky. Je to oddechová hra, která je o atmosféře, hláškách při hře a vůbec prostě o tom se při tom pobavit. Chápu, že to není pro každýho, protože je to v podstatě taková prkotina, ale pro mě z okruhu "her prkotin", které nejsou náročné a pouze pro pobavení patří k těm lepším a hlavně zábavnějším.

17.8.2012 12:14:37

Vybíráme z Bazaru

Detektiv po stopách zločinu
Detektiv po stopách zločinu
Akt. cena: 430 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas