Hacienda - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Období kolonizace
Herní kategorie: budovatelská, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Hans im Glück
Rio Grande Games
Autoři: Wolfgang Kramer
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotaz k pravidlům

Chci se zeptat jestli ten kdo dobere balík karet se zvířaty a tím pádem bude vyhodnocení dohraje svoje kolo. Pak hrajou všichni ostatní. A ten kdo dobral balík karet zvířet zahraje ještě jednou?
Není to tam moc popsáno a zkoušel jsem to porovnat s anglickými pravidly a nejsem si jist.
dík za pomoc
19.8.2009 15:20:03

Poslední kolo
V momentě, kdy se dobere balík zvířat se dohraje rozehrané kolo. Nikdo nebude hrát víckrát, spravedlnost musí být :)

Mimochodem jaké jsou dojmy? :) Já mám za sebou už víc jak 130 partií, pravda drtivou většinu na pbem webech, ale hrát to můžu pořád. Škoda, že vydavatelé nepřišli s novým dodatečným oboustranným plánem. Fantazie některých autorů na těch webech je neuvěřitelná.

19.8.2009 17:59:08

dík
Myslel jsem si to! Ale v českých pravidlech to bylo napsáno dost nejednoznačně.
Jinak za sebou mám jen asi 6 partii. Hra to není špatná, zatím jsem to hrál ve 3 a v 5. V pěti je to ale na můj vkus, až zbytečně rychlé! Ve třech to byla docela zábava, ale zas tam není tolik interakce mezi soupeři. Což v 5 rozhodně nechybí, ale strašně rychle se zas dolízá balík karet se zvířaty. Je to taková lepší střední třída.

19.8.2009 18:19:33

Terra Nova vs. Hacienda
Chtěl bych se zeptat jestli jste někdo hrál terra nova? Příjde mě to dost podobné haciende? děkuji za nazory

2.12.2009 21:52:20

Vybíráme z Bazaru

The One Ring - KS collectors edition
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas