Gosu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Moonster Games
Autoři: Kim Satô
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

postřehy

Takže rád bych se tady podělil o pár pstřehů. Berte mě s rezervou páč jsem teď tý hry plný. Nicméně pro ty, kteří to hráli. Líbí se mi, že když postavíte jakousi kompaktní želvu. Tedy třeba 3x3 je pro soupeře těžší vám něco zničit. Protože možností jak zničit ozekise je podstatně méně. Než zrušit ostatní.
Potom sme se s bráchou shodli, na faktu že není kam spěchat. Tady nic neuspěcháte. Potřebujete vyhrát tři kola. To znamená, že když vidíte, že soupeře jste tohle kolo porazili je zbytečné vykládat další a další karty. Ne tedy vždy. ALe je pak hloupé si jedno kolo všechno vyložit a pak nemít s čím hrát. často se stává, že soupeř vám svojí akcí přidá karty apod. Ale někdy je zase potřeba vyložit něco dřív, než vás soupeř utluče...
7.10.2010 08:06:24

DD

Re
No hlavne si myslim ze si clovek musi hlidat karty na ruce, protoze jak tu neni draw faze, tak je celkem jednoduche se ze vseho vyhazet a pak je o dost slozitejsi se zase k nejakym kartam dostat.

7.10.2010 10:20:07

strategie
Nějakej blázen si dal tu práci a na BGG fórum popsal (na letmý pohled poměrně detailní) strategie pro jednotlivé klany GOSU. Ještě jsem to nečetl, ale určitě by to tady někoho zajímalo, tak dávám vědět:

http://boardgamegeek.com/forum/729691/gosu/strategy

(Mimochodem, existuje možnost, jak nahrát titulní obrázek tady na stránce Gosu? Nebo to musí udělat přímo admin?)

13.3.2011 00:13:44

Vybíráme z Bazaru

Resident evil 2 + expanze
Resident evil 2 + expanze
Akt. cena: 2999 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas