Goal! Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost, Sport
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Jirasgames
Autoři: Jiří Mikoláš
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

DD
DD - avatar

pravidla - cervena karta

Zdravim, mam jeden dotaz. Kdyz u obrance pouziji kombinaci s cervenou kartou, znamena to ze jsem se automaticky ubranil (automaticky prebiji jakoukoliv utocnou kombinaci soupere) a navic muzu souperi z ruky vytahnout nejakeho hrace?
23.8.2010 14:13:02

červená karta
Ahoj,
kombinace, u které je červená karta, má určitou sílu, teprve tato síla a případný bonus za obranu rozhodne, zda ses ubránil. Červená karta to automaticky nezaručuje...

23.8.2010 15:34:46

DD

cervena karta
No to prave nema. Cervena karta je jako symbol misto cisla/sily dane kombinace. Muzu poslat vecer scan karty na ktere to tak je. Mozna chyba tisku, nicmene takovou kartu mam v baliku.

23.8.2010 15:41:51

cervena karta - aha
Je! To znamena, že ma silu nula (tohle je ideální hrát v kombinaci se středopolařem, který poskytne nějakou dobrou obranu). Existuje i podobná karta, kde je jenom boxerka.

23.8.2010 15:56:30

DD

dik
Ok. Dik za vysvetleni, v pravidlech jsem se tohoto nejak nedocetl. Nicmene mi to prijde jako zvlastni, logictejsi mi prisel ten automatickej uspech, protoze kdyz uz ho protihrac fauloval, tak gol kterej by pripadne vstrelil by proste neplatil ve fotbale :o).

23.8.2010 16:12:31

:-)
Dá se to taky představit tak, že je to červená karta až za potyčku, která vznikla po gólu. Tvůj hráč provokatér a nepřiměřená obrana soupeře...

23.8.2010 16:37:00

Vybíráme z Bazaru

Divočina od Albi (nová)
Divočina od Albi (nová)
Akt. cena: 110 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas