Ghost Stories - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Asmodée Editions
REBEL.pl
Repos Production
Autoři: Antoine Bauza
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obtížnost

Chci se vás zeptat na jakou obtížnost hrajete Ghost stories.
My jsme po prvních cca 4 hrách, které skončili fiaskem, začali hru zvládat a teď máme za sebou cca 3 úspěšné hry na obtížnost Normal a chystáme se přejít o jeden stupeň výš. Podařilo se to někomu dohrát na obtížnost Nightmare a Hell?
16.8.2010 09:39:00

to Parxel
No, myslím, že u GH je obtížnost dána počtem hráčů a nikoliv množstvím reinkarnací.

Vyhrávám Nightmare, Hell párkrát, ALE - hraju sama a téměř vždy s rozšířením. Mám pocit, že hra je neskutečně náročnější ve více hráčích než jako solitér (pokud jim do toho nekecám).

Navíc při vyšší obtížnosti dříve dostáváš odměny a snadněji se hraje. Na druhé straně - někdy je to fakt věc náhody, když přijde blbá karta mám smůlu. Pokud hraješ s rozšířením, obtížnost zase velmi ovlivní 1. umístění portálu 2. jaká kartička se nachází uprostřed plochy (na nejfrekventovanějším místě)

16.8.2010 09:58:46

Sodovka
Mě také některé hry přišli hodně o tom jaké jdou karty. Když najednou přijdou za sebou dva držáci kostek a zamykač tokenů, tak je to docela mazec. Jinak my hrajem ve dvou nebo ve třech a pořád se dohadujem co a jak. Bez toho si tuhle hru ani nedovedu představit.

16.8.2010 10:19:13

Parxel
Hrávali jsme ve čtyřech, ale pak přišlo pár dlouhých zimních večerů, kdy jsem se přilepila ke stolu s Ghost Stories, odehrála sama několik solitérů a v zásadě nejsem schopna hrát se spoluhráči, protože mám pocit, že tomu rozumím více než oni a vidím chyby, které nás vytrestají. Tudíž do toho hodně kecám, což není dobré.

16.8.2010 10:22:48

Sodovka
Toho co píšeš jsem si všimnul taky. Tahle hra je hodně o tom pochopení a naučení. Ale to je na ní zase pěkné. Ze začátku dostává člověk do nosu, pak do ní pronikne a hodně se zlepší. Podařilo by se ti napsat nějaké vychytávky, které si objevila, kdzž si to hrála sólo? Jestli to jde nebo třeba jak jsi změnila hru oproti počátku atd.

16.8.2010 10:39:54

Vybíráme z Bazaru

Vesmírná loď Interstellar
Akt. cena: 1225 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas