Game, The: Hraj, dokud můžeš

xxxxxxxooo hodnoceno 75x (Seznam vlastníků)

Game, The: Hraj, dokud můžeš - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Steffen Benndorf
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česká verze

Od dnešního dne můžete pořídit zábavnou kooperativní hru The Game: Hraj, dokud můžeš! Již mnohokrát jsme si ověřili, že má sice jednoduchá pravidla, ale přesto je výzvou pro všechny hráče, kteří musí maximálně využít své komunikační dovednosti a současně mají i trochu štěstí.
12.6.2015 11:59:44

vysvětlení hry, když použiji "fígl" a dám kartu přesně o 10 vyšší při sestupném směru nebo o 10 nižš
Koupila jsem si tuto karetní hru, ale v návodu, v pravidlech buď chybí - nebo jsem dobře nepochopila, jak to je s hrou, když mám třeba právě řadu od 100 po 1 - tudíž přiřazuji karty v hodnotách sestupně - od 100 po 1- a aktuální karta, která na balíčku je - je třeba číslo 37....měla bych tedy přikládat karty 36 nebo 35 nebo 34 a nižší - a teď ten dotaz: mám číslo o 10 vyšší!!! - to je 47 - tak to je ten fígl a přiložím ji - a co pak? Pak mám zase pokračovat sestupně k číslu 1 - anebo se tím změnil i směr ukládání na vzestupný a mám přikládat směrem nahoru: od 48 do 100 - dokud zase někdo nevloží naopak kartu o 10 nižší a bude se zase pokračovat sestupně?

30.10.2015 17:49:14

zas tak dobry figl to neni
Smer se neobraci, po figlu pokracujes porad stejnym smerem (s vyjimkou zahrani dalsiho figlu), jen ti ten figl zvedl hodnotu o 10. V tvem pripade tedy pokracujes 46,45...1

30.10.2015 18:29:30

Vybíráme z Bazaru

RPG: Conan: Conan the Pirate
Akt. cena: 9 €
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas