Game of Thrones

xxxxxxxooo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Game of Thrones - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: neuvedeno
Herní doba: neuvedeno
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Uneasy peace a The lion and the wolf

Zdravím, mám dotaz na funkci těchto karet.
Uneasy Peace
Uvádí, že kdokoliv kdo chce zahájit military challenge musí zaplatit zlaťák. Platí pravidlo z hlavních pravidel, že uspokojit potřeby se musí do té míry, do které hráč může? Příklad, hráč již zlato nemá tudíž maximální upotřebení je 0 zlaťáků, tak může zaútočit. Nebo právě proto, že má 0 zlaťáků, tak nemůže zaútočit? Logičtější je to druhé ale pořád.

The lion and the wolf
Musí se vybrat tři charaktery kteří přežijí, zbytek umře. Jak toto platí na duplikáty? Když mám například tři s duplikáty, musím odstranit jejich duplikáty, nebo stačí, že mám tři postavy? A co když mám čtyři postavy a jednu s duplikátem a rozhodnu se, že vybírám že zůstanou ty tři bez duplikátu a zemře ta s duplikátem. Zemře jen duplikát nebo celá postava i s duplikátem?

Díky za názory :)
28.2.2013 10:37:30

Pravidla
Tak já teda znám jenom AGoT LCG a tohle by snad nemělo být o tolik jiné. Pokud bych to hodnotil podle AGoT, tak tam byly taky podobný karty. V tom prvním případě když nezaplatí zlaťák, tak military deklarovat nemůže.
A u druhého případu můžeš vybrat 3, kteří ti přežijou a pak ti přežijou všichni s duplikátem, protože ten funguje jako save.

28.2.2013 11:01:19

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne: Zlatá horečka
Carcassonne: Zlatá horečka
Akt. cena: 280 Kč
Končí za: 14 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas