Galaxy Trucker - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, dopravní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Albi Polska
Czech Games Edition
REXhry
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rychlost stavby

Nehraju tuhle hru moc často, ale když už ji vytáhnu, tak soupeřům trvá skládání lodi dost dlouho. Já, jako nejzkušenější, jsem schopen postavit solidní loď za poměrně krátkou dobu, jenže soupeři jsou tou dobou často sotva v polovině, snaží se to poskládat co nejlépe, já nemám to srdce je časově utnout, ale stejně se jim tolik nedaří. Bohužel se pak ke hře obvykle zas dlouho nedostaneme, takže soupeři se skládat rychleji nenaučí. Kolik her je podle vašich zkušeností potřeba, aby se nováček stal aspoň trochu konkurentem zkušenějšímu hráči?
4.12.2013 13:11:21

Asi 10
je môj odhad. Veľa záleží aj na tom, ako priamočiaro skladáš. Ja nerobím zbytočné odbočky a zospodu nahor sa snažím ísť čisto rovno :). Výsledok je takým, že z 25 hier v rôznych počtoch hráčov som vyhral 21 :).
--
Inak ak hráme so začiatočníkmi, tak si dávam podľa ich úrovne handicap 1 až 3 otočenia presýpacích hodín a je to fajn :).

4.12.2013 13:17:22 | Upraveno autorem (porovnej)

handicap
Ja kdyz hraju s detma, necham je, aby zacaly stavet driv. A kdyz uz maji rozumne rozestaveno, zacnu sam. Ma to tu vyhodu ze pak muzes jet naplno.

Jak to popsal Acedrac.

4.12.2013 16:30:58

Drsné štreky
Další možnost handicapu jsou Drsné štreky, které platí jen pro zkušené hráče.
Kromě toho, že jsou ve Velkém rozšíření (prvním), tak se dají i stáhnout na stránkách CGE: http://czechgames.com/files/RoughRoad_CZ_dark.pdf

4.12.2013 16:50:41

Vybíráme z Bazaru

The Battle of Five Armies
The Battle of Five Armies
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas