Fury of Dracula

xxxxxxxxoo hodnoceno 98x (Seznam vlastníků)

Fury of Dracula - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Devir
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Kevin Wilson
Stephen Hand
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlady

Pokud by byl zájem, kompletně jsem tuhle hru počeštil, tedy co nebylo. Tj. hlavní i referenční Draculova mapka, karty sil, karty lokací (které mimojiné nikde ani ke stažení nejsou) a ještě se snažím vyrobit něco nového. Zatím jsem tedy jen udělal grafiku pro alternativní upíry (Claudie (mám v plánu ještě Lestata a Luise s Armandem) z Interview s upírem, lepší fotka Bathoryový, Lucy z Draculy a ještě myslím něco. Možná ještě přidělám nějaké lovce, spojence, předměty, události a tak dále. Je zájem o to co už mám? Klidně to sem nebo na bgg nahraju ale nerad bych nějak podporoval kopírování:)
15.2.2012 08:56:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Ad překlady
Díky za nabídku.
Já bych měl určitě zájem se na to podívat.

15.2.2012 09:08:37

Add překlady
Já mám taky zájem!!

Díky!

15.2.2012 09:42:37

Jsem rád, že je zájem a nedělám se s tím jen pro sebe:)
Ok, večer nebo zítra to někam šoupnu a dám odkaz:) Kdyby někoho napadly nějaký nový věci, tak určitě uvítám každý nápad. Například speciální schopnosti těch nových upírů, pomocníků a podobně. Nebo předměty. Tahle hra je skvělá a myslím, že menší rozšíření či úpravu k dokonalosti si zaslouží:)

15.2.2012 10:42:02

Mapa
Tak jsem nahrál zatím mapu, referenční mapku pro Drákulu a karty lokací:) Viz v souborech ke stažení.

Pro správný tisk nastavte v acrobatu měřítko žádné (prostě nepřizpůsobovat). Pro mapu Jsou to 4 A3, ale neměl by být problém každý čtverec fiknout napůl a tisknout na 8 A4. Holt, velká plocha no:) Doufám, že se bude překlad líbit. Zbytek je určen pro tisk na A4 a laminaci do kapes 60x90. Pokud si to někdo chce upravit jako přelepky, budiž, ale já si originální karty ničit nechci:) Uvítám kritiky i pochvaly:)

15.2.2012 23:29:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Karty ve vetsi kvalite
Ahoj kdo byste mel zajem, posilam Vam odkaz na ULOZ to, kde si muzete stahnout obrazky ve vetsi kvalite nez jsou zde uverejenene PDFka.

http://www.ulozto.cz/xf5UgBM/furyofdracula-zip

Cuuz

7.3.2012 11:53:27

prosba
Díky za ten překlad, jen jsem se chtěl zeptat - bylo by možné na těch kartách Česnek opravit tu hrubku "..a zabránit DrákulovY použít..." na správné Drákulovi? Dík :o)

14.4.2013 11:24:25

Chybka
Ty karty předmětů jsem nepřekládal já, ale Kubis. Já jen převzal ty jeho původní karty (patrně i s chybou) a upravil formát, aby šly použít s těmi dalšími ode mě. Pokud se nepletu, z předmětů jsem překládal jen ty nový. Ale až budu mít chvilku, mrknu se na to.

15.4.2013 00:07:06

chybka
Objevil jsem tam ještě minimálně jednu drobnost (ale momentálně si nevzpomenu jakou), mám ty karty zkusit projít a sepsat, co jsem objevil? Aby se to případně pak opravilo naráz, až na to budeš mít chvilku.
Jen pro zajímavost - odkud jsou ty nové předměty? To je nějaké rozšíření, nebo něco neoficiálního? Ale vypadají dobře :o)

15.4.2013 07:52:52

Seznam
Ty předměty jsou tuším z geeku. Nebo to bylo i tady a já to jen překopal. Já už si to nepamatuju:D Určiě, sepiš seznam a já udělám opravný pdfka:) Holt se mnou to nikdo nechce hrát, tak bylo málo příležitostí tyhle věci odhalit no:D

15.4.2013 22:27:11

Překlad 3rd edice
Ahoj plánuje prosím někdo překlad nové edice od FFG ?

3.11.2015 08:51:49

Preklad
Blackfire vraj zvazuje oficialny preklad FoD 3rd edicie do CZ, treba si ale pockat kym to oficialne potvrdia ak do toho pojdu.

3.11.2015 17:19:15

Vybíráme z Bazaru

Válka v Říši divů CZ
Válka v Říši divů CZ
Akt. cena: 1590 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas