Fury of Dracula

xxxxxxxxoo hodnoceno 98x (Seznam vlastníků)

Fury of Dracula - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Devir
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Kevin Wilson
Stephen Hand
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kvalita překladu 3./4. edice

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, zda-li máte zkušenost (a jakou máte zkušenost) s Českým překladem hry Fury of Dracula - pouze 3. nebo 4. edice.

Četl jsem totiž, že překlad má hodně chyb a oproti angličtině je častokrát nesmyslný - chtěl bych si hru pořídit v ČJ kvůli mé herní skupině, která má s komplikovanými AJ texty problémy, ale pokud je překlad nic moc, tak bych se tomu radši vyhnul.

Díky moc za odpovědi.
5.11.2018 10:33:33

Ew

preklad 3 ed
preklad a chyby,

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/besneni-drakuly-5492/diskuse/chyby-v-cz-preklade-12264/

v zlozke na stiahnutie sa da vsetko opravene stiahnut

5.11.2018 17:17:31 | Upraveno autorem (porovnej)

4th edition

Díky.

A nevíte náhodou, kdy se na české/slovenské obchody dostane Dracula 4. edice?

6.11.2018 08:50:05

Kubusta
A on někdo vydá 4. edici česky?

6.11.2018 10:04:27

Česky
Češtiny bych se nebál - když mrknete zde na fórum, tak si na vše zákeřné dáte pozor a poté se to dá hrát zcela bez obtíží (ani bez fóra to není kdovíjaký problém).

Na 4. edici bych nespoléhal a skočil po trojce, dokud je dostupná.
---
Autor hry Velryby ničí svět

6.11.2018 11:36:15

Froggery

To nevím, právě mě to zajímá. Ale vzhledem k tomu, že má mít 4. edice už namalované figurky, myslím, že to může být docela tahák a že by se to mohlo dostat i na český trh, popř. třeba i s opraveným překladem. Ale zatím jsem to v nabídce žádného obchodu neviděl a hra má vyjít během listopadu.

@Bedikk

Děkuji za ujištění. Já bych právě spíš byl nerad, aby při hraní byly v textu chyby, které zabrání plynulému hraní a které naruší požitek ze hry.

6.11.2018 12:05:55

Kubusta
No dělají to WizKids, takže u nás by to pak byly asi Rexhry, ale nemám pocit, že by bylo předchozí vydání takový trhák aby pro ně mělo smysl to dávat znovu na trh s nabarvenými figurkami a pár úpravami v textech, navíc spolupráce s Wizkids asi nebude co jsem tak postřehl úplně jednoduchá.

6.11.2018 12:20:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Froggery
Aha aha, to jsem nevěděl. Možná se zkusím zeptat na Rexhrách, jestli to neplánují, každopádně by mě asi potěšil i ENG prodej z našich gaming e-shopů.

6.11.2018 12:24:54

Vybíráme z Bazaru

Crescent City Cargo
Crescent City Cargo
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas